Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fist Challenge : 1 saniyede 10 yumruk

Noyzura

Öne çıkan mesajlar

KuddusiMavra said:

chrome.
bokunu çıkartma biraderim.

ben senin nereden biraderin oluyorum yahu. tipe bak! şaka yapıyoruz salak mısın sen? hiç bir şeyin bokunu çıkarttığım da yok yaşasın çeto demek o yazdığım şey kötü bir şey değil. hemen havaya giriyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

chrome said:

KuddusiMavra said:

chrome.
bokunu çıkartma biraderim.

ben senin nereden biraderin oluyorum yahu. tipe bak! şaka yapıyoruz salak mısın sen? hiç bir şeyin bokunu çıkarttığım da yok yaşasın çeto demek o yazdığım şey kötü bir şey değil. hemen havaya giriyorsun.

B)- kafan ne güzel olmuş? birader diye hitap etmek neden bu kadar sinirlendirdi?

iyi geceler.
Sosyal ağlarda paylaş

hakaretin tanımını bilmediğini çoktan öğrenmiştim.
her seferinde bana bir ton lafı sayacaksın,hakaret olmayacak; aptal saptal apolu-perinçekli fotoğrafı benim açtığım hemen her başlığa yapıştıracaksın,sataşma-hakaret olmayacak(zekisin ya , ondandır); "nasıl bir karaktere sahip olduğunu gösteriyor" deyince hakaret olacak.

hiçbir konuda benimle aşık atamazsın moriarti.şimdi aşık atmak ne demek bilmezsin,onu da hakaret anlarsın,anlayacağın şekilde yazayım, benimle zar atamazsın , daha da açık yazayım dengim değilsin, daha da anlayacağın şekilde yazayım çok upgrade olman gerekir benim level'a ulaşmak için.

bu arada sana hakaret edebilecek kişiler olduğu anlamını da söylediklerinden çıkarıyorum ki çok üzüldüm senin için.

de git şimdi ne yazıyorsan yaz B)-
Sosyal ağlarda paylaş

AtlaraFisildayan said:

abi bu başlıkların en çok neyini seviyorum biliyor musunuz? en az 1-2 tane özel kavga daha ortaya çıkıyor. sebebi ana konuyla alakalı olmasa da kavgaya burda başlanıyor.

gördünüz mü?

1 saniyede 10 yumruk başlığından, sequo- blackice, kuddusi vs moriarty ve chrome kavgası daha çıktı.
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

her seferinde bana bir ton lafı sayacaksın,hakaret olmayacak; aptal saptal apolu-perinçekli fotoğrafı benim açtığım hemen her başlığa yapıştıracaksın,sataşma-hakaret olmayacak(zekisin ya , ondandır); "nasıl bir karaktere sahip olduğunu gösteriyor" deyince hakaret olacak.

hiçbir konuda benimle aşık atamazsın moriarti.şimdi aşık atmak ne demek bilmezsin,onu da hakaret anlarsın,anlayacağın şekilde yazayım, benimle zar atamazsın , daha da açık yazayım dengim değilsin, daha da anlayacağın şekilde yazayım çok upgrade olman gerekir benim level'a ulaşmak için.

bu arada sana hakaret edebilecek kişiler olduğu anlamını da söylediklerinden çıkarıyorum ki çok üzüldüm senin için.

ben sana 'aga' dedim diye dünyayı yıktın lan tonbik nasıl unuttun?
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

KuddusiMavra said:

ben sana 'aga' dedim diye dünyayı yıktın lan tonbik nasıl unuttun?

mesaj kutunu boşalt vinghtor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...