Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Deus Ex ve System Shock 2 Manyakları

Bone

Öne çıkan mesajlar

DE ve SS2 yi oynamak istiyorum.

Hiç bir zaman ilk bölümlerini geçemedim bazı şeyler çok zorladı.

DE'de az mermiyle, habire Stealth yapmak çok sıkıyor beni. Oyun kendine çekiyor, ama oyun içinde oyun itiyor tam tersine.
Bıçak felan da işe yaramıyor. Adamlar tek kurşunla öldürüyor beni. Tamam kasıp köşe kapmaca oynadım adamlarla, bu sefer stealth yapmadık diye başımıza bir sürü guard geliyor.

SS2 ise daha garip. Oyunun başında 0 bilgin varken sana garip seçimler yaptırıyorlar, oyun içinde ise zombielar felan çok zorluyor.

İkisi de güzel. Ama oynayamıyorum. Profesyonel yardım arıyorum[hline]You don't stand a chance!
Sosyal ağlarda paylaş

system shock süper oyunmuş tam bana göre.
Sci-fi var.
Adam öldürme var.
Adrenalin, korku heyecan.

Deus Ex o kadar da güzel gelmedi bana.

SSde bir yerde takıldım kaldım hiç kurşun yok. Elimde levye ile bir mecha veya bir lazer sentry gun arasında kısıldım kaldım. Artık hile kullancam napalım[hline]You don't stand a chance!
Sosyal ağlarda paylaş

ben de oynayamıom bu ikisini bone.
deus ex çok kasış bi oyun. hile kullanarak bitirdiğim tek oyundur deus ex.
aslında oyunun zorluğundan değil benim beceriksizliğimden kaynaklanıyor ya neyse.[hline]Ben OSKİ'yim!

Hiç kimse senin gözyaşlarını haketmez, layık olanlarsa seni hiçbir zaman ağlatmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • 3 ay sonra ...
Aklıma geldide arşivi bir taradım. geçen gün sold outtan orjinalini aldım yeniden oynayıp bitirdim. Şimdi size bir iki püf noktasını vereyim:
Skiller : başlangıç için mutlaka comp hacking alın (almayan şu-ursus-dur)ve bankamatikleri mutlaka hackleyin.Lockpick ve electronic alın kapıları ve keypadleri açmada item kullanma sayısını azaltır süreyi düşürür.

Başlarda mutlaka tek bir silaha odaklanın onun skillini maxlayın.
Kullandığınız skillin silahını mümkün olduğunca upgrade edin(acc. magazine . laser scope recoil gibi upgradeleri mutlaka yapın)
Eğer Close combatçı olacam diyosanız kafaya tek vuruşa çalışın ve Kas augmentasyonunu melee dmg olarak yapın.
herzaman arkadan sessizce yaklaşıp kafaya vurun.

Mutlaka ve mutlaka yan görevleri yapın başlarda her skill puanına ihtiyacınız var.

olurda sniper rifle kullanırsanız en azından range upgradeini verin diğer sniperlara karşı mesafe avantajınız olur.

Ve en önemlisi oyunu sabırlı oynayın adamların nöbet sekanslarına dikkat edin bekleyin ona göre hareket edin.[signature][hline]Ben ayaktaki dikenim, Kapıdaki cüzzamlıyım, Ensendeki çıbanım, Çorbandaki sineğim,
Korku ve dehşetin habercisi...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cruelclown, 06 Aralık 2002 15:01 tarihinde demiş ki:
deus exte sadece oyunun ilk ba$inda stealth yapsan yetiyor. aslinda stealth de degil ben hic yurumedim hep ko$tum. sadece her kar$ina cikan adamlari oldurursen oyun cok kasiyor.

Ben de böyle yaptım sonraki bölümlerde önüme kim çıkarsa çıksın öldürdüm ve bitirmiş oldum dayanamıyorum kardeşim yok sallan pusuya yat sırf bu yüzden hitman den nefret ettim[signature][hline]Msn ¦ Mail ¦ Icq
"Dün gece Habertürk'de bir programa çıktık, program uzadı da uzadı, böyle seks filmi gibi saat 2 ye kadar falan..." => Erman Toroğlu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...