Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kuru odalar, odalar kuru

senko

Öne çıkan mesajlar

senko said:

chrome said:

senin sorunun da ayrıca kuru odadan falan kaynaklanmıyor abi. fazla nemli oda da iyi bir şey değil nem ile birleşen toz solunum sonrası akciğerlerinde daha yüksek oranda yapışır çünkü.alerjin var bir şeye. o yüzden böyle oluyorsun muhtemelen. bir test falan yaptırırsan immünoloji bakıyor sanırım ona hallolur sorunun. yoksa izmir ankara değişimi böyle bir sorun çıkartacak kadar farklı değil birbirinden.

hacit neye alerjim olucak ki
kaloriferler yanmadan once gayet iyiydim
ne zaman yanmaya basladi o zaman benim sorunlar da firladi ortaya

abi kaloriferin boyasından tut başka bir sürü şey ile ilgili olabilir. primitif bakmayın olaya.
Sosyal ağlarda paylaş

Nem ölçer al bi bak gerçekten kuru mu oda diye.
Kalaüfer yanınca hava akımı alerji yapıyo olabilir? Camlar da kapalı temiz hava gelmiyor odadaki mite'lar falan uçuşuyor olabilir mi acaba?

Oda nemlendirici alıcaksan türlerine dikkat et, ısıtıcılı olanlar 200 watt çekiyor sanırsam bütün gece, ayda 15-20 liraya denk gelir bu.
Sosyal ağlarda paylaş

chrome said:

aslında bir kız arkadaşı olsa. seksini yapsa düzenli hiç böyle sorunlar olmaz. kızın nemini de emer hem. yabış yabış uyunur yani.

çemikıl kwh ini kaç kuruştan hesaplıyorsun abi sen?
0.42krş şu an

asdf ben en son hatırladıım fiyattan şeyettim ağustosta ayrıldım tr'den. 0.35 almıştım. Her gün 8 saat açık bıraksa şeklinde gittim.
Sosyal ağlarda paylaş

ben başka bir şey diyeceğim, kuru hava burnunu neden tıkasın ki?

Varsayım yapıyorum ancak bence alerjin var, burnun tıkandığı için ağzın açık kalıyor, o yüzden de ağzın kuruyunca sen odanın havası kuru diyorsun.

su zımbırtılarını kaldır, odayı iyice temizle, bakalım fark edecek mi?

benim dediğimi diyen olmuş bu arada.
Sosyal ağlarda paylaş

Chemical said:

Kalaüfer yanınca hava akımı alerji yapıyo olabilir? Camlar da kapalı temiz hava gelmiyor odadaki mite'lar falan uçuşuyor olabilir mi acaba?

Oda nemlendirici alıcaksan türlerine dikkat et, ısıtıcılı olanlar 200 watt çekiyor sanırsam bütün gece, ayda 15-20 liraya denk gelir bu.

ısıtıcılı yok ki
Sosyal ağlarda paylaş

Goering said:

Chemical said:

ısıtıcılı yok ki

en ucuz olanları sadece suyu kaynatıyor onlar ısıtıcılı
diğerleri ultrasonic ya da fanlı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...