Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticiğin sunucusuda fakir

Sequoya

Öne çıkan mesajlar

Black-ice said:

Dynamick'e bi sorsana whatsaptan foruma "taşağına hepiniz ipnesiniz" yazdı diye bir üyenin nickinin altına sabit ipne yazma laçkaca mı acaba diye? Diğer lafı kullanmayayım zaten gözler üzerimde :) Hani sana yaver mi deseler ipne mi deseler mutlu olurdun bir düşün.

Burada kimse kimseye nüfüs müdürlüğüne gidip adına işlem yaptırmıyor.

Senin "yaverin" Esh denilen bir sanal üye benim için büyük ihtimalle sokakta gözlüksüz halini görsem tanımam bile. Öyle bir ihtimal olacak olsa gelip buradan adama böyle bişey de demezdim başından zaten. Online bi forumdayız, durup dururken kimseye laf etmem ama gıcık olduğum adama bi önceki postta dediğim gibi laf etmek, banlanmayı göze alma seviyem kadar benim özgürlüğümde maalesef.

Gelip bana nefret suçlusu muamelesi yapman kitleleri üzerime yığma çabasından başka birşey değil.
Böyle yetersiz çabalarınla yaverini koruma triplerine girip prim yapma çaban da gözümden kaçmadı.

Mert adam ol bana sataş başkasına değil. Arkadaşlarıma laf ettirmem tabii ki. Benim üstümden kuddusiyede saldırmışsın oda yanlış.

Olm ben bir forum açarsam ilk üyesi sen olursun tepki adına bunuda herkes biliyor kendini kandırma böyle abuk sabuk resimlerle. Asıl yaver sensin.
Sosyal ağlarda paylaş

Anani da online muhabbete dahil etmek ister misin?

Internette tanimadigin birine satasmak nasil bir risk henuz farkinda degilsin goruyorum ki. Bazilari tehdit eder, bazilari o tehditi realize eder.

Gulduk eglendik. Uzatmayacaksin, tadinda birakacaksin.
Sosyal ağlarda paylaş

Mandarin said:

black-ice aldı gazı gidiyor. saçmalamaya başladı ufaktan.

insan gibi açıklıyorum. nerede saçmalamadım?

mert ol bana saldır falan diyor ya :) saldırmak ne abi. taşak geçiyoruz burada.

çocuğuna, karısına kadar foruma fotoğraflarını ve kimliğini koyup insanlara sizi sirk gibi izliyorum fakirler diyen bir adamsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

sequo gene kizacak bana ama o yavercik calismasi bu yilin en iyisi olabilir :)

Olm yaşını başını almış adamsın şimdi seni uyuz etmek için bi accountla gelsem arkadaşlarına saldırsam hatta iyice ayar edeyim diğe ananı bacını varsa karını bu işe katsam hoşuna gider mi? Gitmezse başkasınında hoşuna gitmeyecek şeylere destek olmayın ayıp.

Adam bana saldırsın arkadaşlarıma niye saldırıyor. Hırs yaptırcak kendisine.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

Anani da online muhabbete dahil etmek ister misin?

Internette tanimadigin birine satasmak nasil bir risk henuz farkinda degilsin goruyorum ki. Bazilari tehdit eder, bazilari o tehditi realize eder.

Gulduk eglendik. Uzatmayacaksin, tadinda birakacaksin.

bilek eşi kızdırdın sus

yaver.jpg içn uğraşılmış ama resmen gmsdf

dediğim gibi bu forum harbi milleti değiştiriyo ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...