Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Doğum günün kutlu olsun Karpuz...

Rewendor

Öne çıkan mesajlar

Normalde böyle topicler açmam, sadece açılanlara cevap yazar doğumgünlerini kutlarım, fakat sevgili karpuz benim için çok değerli olduğundan bu seferlik bir istisna yaptım. Kendisi yaklaşık 1 saat sonra 2 Haziran itibariyle bir yaşına daha girecektir. Doğum günün kutlu olsun kardeşim :)

:tebrikz:[hline]nukbasliklikiz 28 May 2003 04:06 tarihinde demiş ki:

patlıcan ın altındaki goril yokedilsin..
Sosyal ağlarda paylaş

az kalmış şimdiden kutliim sonra foruma giremem patlar falan

kutlu olsun karpuz nice senelere[hline]I'm going to paint a picture.A picture with a twist.I'll paint it with a razorblade.I'll paint it on my wrist.And if I paint my picture right.A fountain will appear,.And through this little fountain.All my troubles disappear.
Sosyal ağlarda paylaş

o kişiler için toptan forum açmışdım:)
bende haziranlıyım bu arada ehhe:)
Doğum günün kutlu olsun kutulu olsun
Bu arada karpuz ağaçda yetişmiyomuydu ya?[hline]want you to remember a love so full it could send us all ways i want you to surrender
all my feelings rose today and i want you to remain the power of children can amaze i'll try not to complain i know that's a pisser baby

the chemicals between us
the walls that lie between us

Sosyal ağlarda paylaş

sırf balon almamak için mesaj atmıo:) yada çok duygulandı gözleri yaşlı yazamıo yada çok uzun bi küfür yazıo "BUGÜN BENİM DOĞUM GÜNÜM DEĞİL!!" diye
Yada sadece offline:)[hline]want you to remember a love so full it could send us all ways i want you to surrender
all my feelings rose today and i want you to remain the power of children can amaze i'll try not to complain i know that's a pisser baby

the chemicals between us

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Estel_Anorien, 01 June 2003 23:13 tarihinde demiş ki:
KArpuza avatar olarak karpuz verilsin bence.[hline]Ra_d, fi tarihinde demiş ki:
praw'ı belediye zehirlemiş.[/b]

Querquobad Quane[SnowLords]

Aha katılıyorum :)[hline]nukbasliklikiz 28 May 2003 04:06 tarihinde demiş ki:

patlıcan ın altındaki goril yokedilsin..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KHaRoN, 01 June 2003 23:12 tarihinde demiş ki:
said:
Chemical, 01 June 2003 23:09 tarihinde demiş ki:
Bu arada karpuz ağaçda yetişmiyomuydu ya

Karpuz? agacta yetismek? lol chemical[hline]The clash of honor calls to stand when others fall

Muahauh bence karpuzlar serada yetiştirilio[hline]want you to remember a love so full it could send us all ways i want you to surrender

the chemicals between us

Sosyal ağlarda paylaş

said:
KHaRoN, 01 June 2003 23:12 tarihinde demiş ki:
said:
Chemical, 01 June 2003 23:09 tarihinde demiş ki:
Bu arada karpuz ağaçda yetişmiyomuydu ya

Karpuz? agacta yetismek? lol chemical[hline]The clash of honor calls to stand when others fall
[hline]want you to remember a love so full it could send us all ways i want you to surrender

the chemicals between us

Sosyal ağlarda paylaş

said:
kermit_frog, 02 June 2003 19:47 tarihinde demiş ki:
yeni yaşına girdiğinde kaç tane çekirdeğin vardı saysana bi :)[hline]wrak wrak wrakkkkkk

17. çekirdeğime bastım naha bak![hline]icq numaram: 77103821 Büyükse ara! 3 bacaklı arıyorum... ateşli dakikalar için... yalnızca ikimiz arasında kalacak... en çok arayanımla buluşma şansımız var!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...