Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sequo Questline (Vol. Bayram Harçlığı)

Sequoya

Öne çıkan mesajlar

Bizim yan apartman inşaat halinde , 100 tl verin akşama atiim videoyu.

Manyak manyak cool taklidi yapmayın 100 tl paradan bahsediyoruz çoğunuzun maaşının %4-5'i ediyor (2000 lira ortalama maaş vardır patide diye tahmine diyorum) kalkıp senko yaparsa ona küfür ederim o da zengin ama kalkıp 1000 lira maaş alanınız varsa veya anne babadan harçlık alanınız varsa ve yapmıyorsa harbiden bir sıkıntısı var.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya sütyen falan muhabbetleri olsa elbette kabul edilmez , atlı karıncayı kim sevmez lan , kız arkadaşınla bincen böyle romantik romantik ayağına hem kızı mutlu edersin hem bedavaya (sequo veriyomuş parasını) geçirirsin hemde üstüne 100 tl , daha ne ister lan insan.

Bu arada atlı karıncanın nesini romantik buluyolar onu HİÇ anlamadım gitti.

EDIT :
Jim_E_Rustler said:

Moncici kaç yaşında ya? Belli bir yaştan sonra size hala harçlık veriyolar mı lan?

Bu sene ilk defa benden harçlık bekleyen oldu , lan daha 23 yaşındayım benim harçlık almam lazım niye elimi öpüyon diye sinirlendim içimden , şeker verdim kovdum vermem daha harçlık falan. Şimdi 23 yaşında böyleyse bu tahminle moncici 15-20 arası falandır.
Sosyal ağlarda paylaş

Marty said:

goruldugu gibi, butun olay paranin miktari.

1000 tl olsa abicim buyuksun moduna giren yurdum insani 100 tl olunca skine bile takmiyo

olay çoğu insan için paranın miktarından ziyade adamın tavrı. bunu daha önce de söyledim. xaenin mesela aynı questi verse geyiğine yapacak tonla adam olabilir ama sequo olunca sonradan "paranı verdim atlı karıncaya bindirdim u are my biach" diye takılma ihtimali %98 den fazla (bkz: sequo ve ekran kartı) olduğu için tenezzül etmiyor kimse.

ha quest de saçma o ayrı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...