Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Batman Begins Teaser !

Lestat

Öne çıkan mesajlar

Christian Bale'in batmande nasıl duracağını fazlasıyla merak ediyordum, sonunda ilk teaser'ı yayınlamışlar.

Az çok tahmin ettiğim gibi havası değişmiş batman'in.

Buyrun sizde bir izleyin.
Batman Begins Teaser - 8mb[signature][hline]Follow me, and i will give you your heart's desire.
Worship me, and i will make you a god.
Sosyal ağlarda paylaş

http://batmanbegins.warnerbros.com/photos.html

Oha be cast'a bak. Tamamen değişik bir batman yorumu.[signature][hline]This Cat Scratches Free.

[Bu mesaj Catscratch tarafından 07 Ağustos 2004 18:21 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Catscratch tarafından 07 Ağustos 2004 18:30 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Catscratch tarafından 07 Ağustos 2004 18:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

eee anlamadım? yani kötü adam yok mu? ;) joker'ı özledim ben ya.. eskiden dizisi vardı... böyle çtonk fln yazardı ordakş joker süfer diii[signature][hline]a.k.a. Duxus
---------
Koşuuun, uçurum var; koşun laaan uçurumaaa...
---------
Seni yeteri kadar hatırlayamadık, ama unutmayacağız ruhun şâd olsun, Huysuz İhtiyar..
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
kötü adam kim ben de anlamadım, kötüsüz süper kahraman hikayesi olur mu.. :)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...