Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bekaret Testi Kalktı

souldarkorn

Öne çıkan mesajlar

JestersTear said:

delir beter ol veled
ben en azından ter temiz hatunla evlenicem, kendi derdine yan.

aferin sana bakirelik bozmanin not a big deal oldugunu evlenince ogrenirsin
erken bosalmayi da birak artik

edit: kizin ilkini tabiki ozel yapmak lazim ben oyle yapmistim sevgilimle en azindan
ama oyle seksteki beceriksizliginizden bakire kiz bulalim oyle evleniriz demek tamamiyle acinasi bi durum
Sosyal ağlarda paylaş

downwhereiam said:

Bakire olmasını isterim ve beklerim tabiki..

Sonucta aile kurucaksam,cocuk yapıcaksam,kutsal bi olay olarak hissetmek istiyorsam..benden once volkan-emre-can gibi aklında sadece off suna bi gecirsem diyen cigeri bes para etmez ukala bi erkek musveddesinin benim gelecekteki eşimi cılgınlar gibi bagıra cagıra agzına yuzune patlamasını icim kaldırmaz malesef..kızın biraz dirayete sahip olmasını beklerim..

yıl 2098 hede hödö diyenleri külahımla basbasa bırakıyorum..

bide bakire kızla evlenmem ne o abi ögrensin isi önce diyen arkadaslara;siz yollayın gereken kursu veririz dememek icin kendimi zor tutuyorum..

benim görüsümün icerigi bilmem kac cmlik kızın mikrop kapmaması icin bulunan bir zarın parcalanması degil..benim görüsüm eşim olcak kızın kendini gerektigi kadar koruması ve bu gibi degerlere sahip olmasıdır..

atıyorum her yönüyle cok ii bi kız buldum evlenicem..ama bakire degil neden? atıyorum tecavuze ugramıs..o zaman sorun olmaz benim icin evlilik proceeds..ama bakire degil neden? hasanın zevk pompası olmus..forever alone...

Bi arkadaş bakire ama sürekli diğer boşluklardan nese anladın sen mutluluklar
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

inş evlenceğiniz kadına backdoor yapmışlardır çılgınlar gibi dp tp falan hatta. sizle sevişirken gözlerini kapattığında barış-ayhan-mustafa üçlüsüyle yaptığı grubu hayal ediyor olur. hatta zarını diktirmiş falan olsun sen çılgınlar gibi göbek atarken düğününde bakire kız aldım oh oh diye o da enayiye nasıl yedirdim kendimi oh oh diye oynasın.

barış özbek - ayhan akman - mustafa sarp? niye direk bitirici üçlü dfg
Sosyal ağlarda paylaş

valla bakire kadın isteyen erkek, evleneceği insan diğer erkeklerle boyut ve performansını karşılaştıramasın diye istiyor gibi geliyor bana.

sene 2013 hala seks sırasında kadın kullanılıyormuş gibi düşünenler var. evet 5 dakikada boşalırsan kullanmış olursun, evet misyoner başlayıp misyoner bitirirsen kullanmış olursun. seks iki tarafında zevk aldığı bi eylem olduğu sürece kullanma yoktur. yani iki taraf birbirini kullanmış olur diyim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...