Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2014 DKE-Estonya-Türkiye 11.10.2013 Star 21:30

blackhavvk

Öne çıkan mesajlar

öncelikle fener-trabzon maçında dosdoğru totem denemiştim,tutmamıştı. bugün ters totemimin tutmasına sevindim.

ikinci olarak da su an eurosportta dünya kupası elemeleri avrupa grupları özetlerini izliyorum. yahu bu macaristan kalecisi ne yapmış arkadaşlar? maçı izlemeniz lazım. yediği 8 golün 6 tanesini bank asya liginin kalecileri kesinlikle yemezlerdi. bu kadar net söylüyorum.

son söyleyeceğim ise...bir şekilde hollanda'yı sanki yenermişiz gibi geliyor.totem falan değil harbiden...ancak öyle bir durumda oynayacağımız 2inciler de muhtemelen portekiz(ki çok aklımdan geçiyorlar),fransa gibi takımlar olacak...

hayırlısı bakalaım.

bu arada milli takımda son dakikalarda ilk 11de 5 fenerli topçunun olması da en iyi yerli kadronun fener'de olduğu gerçeğinin fatih terim tarafından teyidi anlamına gelmektedir.
Sosyal ağlarda paylaş

hırvatistan ve sırbistanın olduğu grupta belçika dünya kupasına gitmeyi garantiledi...maçı izledim,belçika bunun sinyalini son avrupa şampiyonası elemelerinde bize çelme takarak göstermişti.

isviçre yine dünya kupasına gidiyor yalnız ne biçim grup lan o?arnavutluk,rum kesimi,norveç,izlanda,bir tane daha eften püften ülke...lan bu isviçre'yi hep kayırıyor mu bu fifa-uefa?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...