Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

Dün gece Sabonis'in gazıyla winlerimi tutmaya başladım. Malum oyunda bir "record" şeysi yok henüz. 27-7 şu anda skorum. Oyuna girmeye tırsıyom ya yenilirsem diye.

7 mağlubiyetin 3ünü aynı adama karşı almış olmak çok koyuyomuş bir de. Adam bildiğiniz kafama kafam vurdu ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Karea said:

ütüp ütüp kaçtı bu gaboo beni

kandırdı mağdurum

gelsene olm bi kere yeniim

kendisi bizim gruptanda ikişer üçer key kapıp yeni bir facebook grubu kurmuş yakında pazar alanında key satışlarına başlarsa şaşırmam aynen dediğin gibi ütüp ütüp kaçıyo

Aşağıdaki resimde görün arkadaşın yaptığı çekilişi 7 kere tekrar edilen bir çekiliş artık kimi denk getirmeye çalıştıysa :D

Sosyal ağlarda paylaş

grup benim değil, ben de her bulduğum çekilişlere katılıyorum ve paylaşıyorum. geçen gün bir gruptan, hatta burada onu da paylaşmıştım, 3 key kaptım yan hesaplara ve burada dağıttım o hesapları zaten. niye hesaba ekledin derseniz, splash dağıtıldı 10 key, aldığımı direk eklemek zorundaydım.

DoruK said:

gabo adam ya

kizilsakal#2877 noob isteyen eklesin tutoryalleri yapıp dalıcam oyuna

alanlara sorabilirsiniz. saçma sapan teorilerle ithafta bulunmayın lütfen
Sosyal ağlarda paylaş

Gaboo said:

grup benim değil, ben de her bulduğum çekilişlere katılıyorum ve paylaşıyorum. geçen gün bir gruptan, hatta burada onu da paylaşmıştım, 3 key kaptım yan hesaplara ve burada dağıttım o hesapları zaten. niye hesaba ekledin derseniz, splash dağıtıldı 10 key, aldığımı direk eklemek zorundaydım.

DoruK said:

gabo adam ya

kizilsakal#2877 noob isteyen eklesin tutoryalleri yapıp dalıcam oyuna

alanlara sorabilirsiniz. saçma sapan teorilerle ithafta bulunmayın lütfen

o değilde 2 gün önce "bana hala gelmedi yhaa" dan key zenginine gidiş hızlı oldu :D
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...