Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aramızda yeni başlayanlar yada alt karakter açacaklar varmı?

Eno

Öne çıkan mesajlar

Merhaba arkadaşlar...

Geçen yıl bir süre oynadığım daoc a yeniden başlamayı düşünüyorum. Aramızda bu aralar oyuna başlayan yada başlayacaklar varmı? Kolay grup oluşturmak adına. Yada alt açanlar.

EU almayı düşünüyorum. Aramızda daha çok oynayan var diye...

Görüşürüz
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SeriaLKilla, 24 May 2003 17:59 tarihinde demiş ki:
hüeyt bisde zmaaninda nepulagda oynadik kimi kovuyonus ;P
senin benden lortum lütfen pls bab kenk 1g istedin zamanlari bilirim ben ;P[hline]^^

Yani şimdi laf dalaşına girmek gibi olmasın ama
Eğer NBLnın ilk zamanlarından beri oynuyosan benim para istediğimi tarihin yazmadığını bilirsin, Eno da bilir :)
Parish Troya, Azmi, Mervune, Reumer adlı charlarin para istediğini gördünmü sen?Hı?Sorarım gördünnü? :)[hline]Reumer D'Frequin(OSI/Atl)
Azmi D'Frequin(OSI/Atl)
----------------------------
Mervune - Lvl7 Paladin(Excalibur/Albion)
Reumer - Lvl10 Wizard(Excalibur/Albion)

Sosyal ağlarda paylaş

ben de başlayacam daoca ama once sipariş vercem ama arada kararsız kaldım eu mu alsam us mi çunku eu da daha çok Türk var sanırım ama us serverlarında da daha az lag var o yüzden arada kaldım sizce hangisi daha iyi?
ayrıca us soylemek istersem nerden sipariş edebilirim?
avaturkun getirmesini beklemek zorunda mıyım us oynayacaksam?...[hline]Anarchy owns
Sosyal ağlarda paylaş

tamam belki us de çok türk vardir bilmiyom belki eu daha fazlada olabilir saymadim şahsen us de nie az lag var die sorarsan oyuna girince toplam 500 600 kişi oluo tüm realmlerde
eu da 1500+ akşama doru 2000 geçio e tabi bu kadar kişi olunca savaşlardaki adam sayısı artiyo buda tabi senin süfer hizli telekom destekli:D bağlantinda lag yapmaa başliyo olay budur. eğer diosan ben lag istemiyom güsel güsel düşük pingle oynamak istiyorum us de oyna kimle oynucan oda ayri sabahin 6 sindan sonra ezandan sonra başliyo rvr filan eu da ise öğleden sonra akşama doru akiyosun ortamlara...

bu verdiim sayilar us kay da oynayan türk oyuncularin serveri
ve eu nun ingilizce serverlaridir[hline]|öss ye çaliş| |öss ye çaliş||öss ye çaliş||öss ye çaliş||öss ye çaliş||öss ye çaliş||öss ye çaliş||öss ye çaliş||öss ye çaliş||öss ye çaliş||öss ye çaliş||öss ye çaliş||öss ye çaliş|
Sosyal ağlarda paylaş

Valla EU/Exc de çok fazla adam var.Nerdeyse online adam sayısı 3 katı ortalama.

Ve lag da EUda öyle oyunu oynamaya engel olacak kadar çok da değil.Yani ben kablodan bağlanıyorum ve bu arıza olmadan önce hiç lag dan şikayet etmedim..

Ayrıca zaman farkıda ayrı ve önemli bi unsur..

Ben EU ya gel derim valla ehe
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...