Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nokia Lumia Amber Güncellemesi

Parliamert

Öne çıkan mesajlar

Şahsen gayet memnunum şuan telefonumdan. Ha küfür ettiğim, bu ne biçim iş dediğim yanları oluyor mu, oluyor. Ama benim için artıları ve eksileri tartınca en iyi seçim Lumia oldu. Ayfor alamaz mıydım, alırdım. Ama şimdiye kadar hiç Apple kullanmamış biri olarak bu ünvanı bozmak istemedim :P

Ya abi her şeyi unut. Fazla kurcalamıycam, internet whatsapp twitter falan basit takılcam diyorsan hiç düşünme al. Kamerası iyi, ses kalitesi iyi, stabil, daha ne olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

lumia 520m geldi ama kutunun üstündeki o nokia stickerı açıktı, telefonlarda kapak stickerının kapalı olması lazım değil mi açıp açılmadığının anlaşılması için. alette de jelatin falan yoktu hiç acaba iade mi yolladı bu şerefsizler bana. l520de jelatin oluyo mu kutudan çıkışta?
Sosyal ağlarda paylaş

nokia dükkana sordum istinyeparkta l520'nin ekranda jelatin olmaz dedi. sorun da yok yav her şeyini denedim, hardware test mi ne öyle bi şey var storeda her testi koymuş adamlar. antutuda da 7400 aldıki 7k civarı alıyomuş zaten 520. bulabildiğim tek şey ekranın sağ üstü tarafında camın arkasında çok ufak toz gibi bi şey var nokta gibi, fazla dikkatli bakınca gözükmüyo bile. onun için de geri yollamaya gerek yok zaten ya. ben 2-3 parmaklayınca iptal oluyo touch ekranlı aletler pis parmaklarımla asdf

bu arada amber güncellemesini görmüyo benimki nedenki, operatöre göre fark eder mi?

bi de airdroid varyantı bir şey var mı beleş?
Sosyal ağlarda paylaş

Silphatos said:

SH senin 520 di mi? os/fw versiyon ne şu an

bende
FW: 1030.6408.1309.001

amberi telefondan alması için fwnin 1030.6409.1314.1002 olması gerekiomuş, programdan updatelemek lazım

os aynı
fw 1030,6409,1314,1001
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...