Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günaydın sevgili arkadaşlar!

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

bu garbıça bi sistem gelsin

garbıç post sayımı:

5 garbıç postu = 1 normal post
1 adet güzel laf sokmalı garbıç postu = 1 normal post
garbıçta 20 sayfayı geçen başlık açmak = 5 normal post(hediye)
güzel bayan paylaşımı = 2 normal post
stalklamak istenen kişiyi bulmak = 2 normal post

böyle tarifeler olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

hakliyim said:

Günaydın ya.. gece 4de yattım ama 8:30da canavar gibi bir sabah ereksyonu ile uyandım. bu sabah beni tahrik ediyor , sanırım harika bir gün geçireceğim..

hepimizin günü çok seksi ve baştan çıkartıcı olsun pati.

noyan senin kötü günün var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

İşe yine dokuzda geldim. Şimdi de kahvaltı yapıcam.

O poğaçayla kahvaltı yaptığım günlerdeki kafama sokiim. Evde her sabah domates dilimliyorum, işyerindeki ufak buzdolabımızda peynir zeytin ezmesi sarelle helva filan da var. bazen yumurta haşlıyorum dilimliyorum sabahtan.

çayımı da burda demliyorum mis gibi kahvaltı. eskiden öğlene doğru midem ekşirdi, şimdi öyle fresh geçiyor ki gün.

kahvaltı çok önemli, ama hangi yağlardan yapıldığı belli olmayan çürük poğaçalarla değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Laorx said:

hakliyim said:

Günaydın ya.. gece 4de yattım ama 8:30da canavar gibi bir sabah ereksyonu ile uyandım. bu sabah beni tahrik ediyor , sanırım harika bir gün geçireceğim..

o meşhur "noyan" sen misin?
Sosyal ağlarda paylaş

umuur said:

Laorx said:

hakliyim said:

o meşhur "noyan" sen misin?

hayır ben sadece o meşhur noyanın bir çakmasıyım. noyan çok daha müthiş ve meşhur fakat kendisi ravenloft dünyasında sislerin arasında Fiz-Banland isminde bir domainde sıkışık kaldı. Çıkışı bulduğu an tekrar buraya geri dönecek.
Sosyal ağlarda paylaş

neden her fırsatta cinsiyet vurgulayarak konuşuyorsun? sana erkek olduğumu söylediğim halde neden kız olduğumu düşünmekte diretiyorsun?
direttin diyelim bunun benim sana söylemiş olduğum konu ile ne ilgisi var?
müzik bölümü gibi bi yerde adını sanını öngöremeyeceğimiz bir şekilde hakaret ediyorsun. yeni üye sanıp sana düzgün cevap veriyoruz. her durumu olay haline getirip o olayı sakız edecek kadar boş vaktin de var. yorulmuyor musun abi?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...