Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kirilmasi zor bir rekor

Infeqted

Öne çıkan mesajlar

bir gun ıcınde kenshının + 56 bolumunu ızlemiştim etrafımjda bırı turkce konusunca tuhafıma gıdıyodu o kadar yanı 57. bolumude ızlıcektım ama yatakta ızledıgım ıcın uyuya kalmısım :) ruyamda saıtoh ıle kapısıyordum o sırada kenshın de dalıodu bana cok fecıydı yanı durun lan dalmayın dıe bagırıyodum sonra uayndım ve o zamandan berı tek bır kenshın bolumunu ızlemeye mıgdem yetmedı[signature][hline]Hiko Seijuro,öğrencisi Kenshine bılınmıyen bir tarihde demişki:
Sword is just a weapon,Swordmanship is learning how to kill.

Sosyal ağlarda paylaş

bizde Black_Dmc nicklı arkadasla(patiden) 18 saat aralıksız cs oynamıstık.hemde dıal up'dan :))) biliorum abartmıstık biraz.[signature][hline]isteseydi onun kulu olurdum,
çiğneyip geçtiği yolu olurdum.
bi ömür aşkıyla dolu olurdum,
ne yazık bunlar bilmeden gitti...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Math-, 07 Aralık 2004 17:14 tarihinde demiş ki:
Bi$ey degil gene :)
Gecen yaz 56 saat uo'nun ba$indan kalkmami$tim. lol

yuh da yuh[signature][hline]Gercekci ol,imkansızı ıste

abuzittin, 15 August 2003 14:22 tarihinde demiş ki:
ben büyüyünce frp olmak istiyorum/// FRP olmak icin nereye basvurabilirim
Sosyal ağlarda paylaş

lol bişi yazacak oldum da farkına vardım ki çıldırmamışım o kadar henüz.. :-p yine de özellikle abso ile viktor'un yazdıklarına lol diyeyim, bunun üzerine gidip ghost in the shell stand alone complex 1st-2sn gig izlemeye çalışayım.. :-)

sıkıysa onları izleyin, tek bölümünü kavrayana kadar geri çevire çevire, durdura durdura 20 dk oluyor 45 dk ehe[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...