Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

italyan ukraynalı hollandalı rus

forgiver

Öne çıkan mesajlar

hakliyim said:

interperez said:

hakliyim said:

özgürlük ve sevgi/dostluk paylaşımı.

işte bunlar hep sex.

bir kaç güzel kızla penisin sertleşmeden uyuyabilmeye başlarsan ezbere tüm sözlerin anlamını yitirir. varsa eğer şekliniz beyond seks'e bekleriz .

kelim gözlüklüyüm göbeğim var sıkıcıyım sigara kullanmıyorum
iş dışında pek muhabbetim yoktur

yine de gelebilir miyim
Sosyal ağlarda paylaş

GEd said:

hakliyim said:

interperez said:

hakliyim said:

özgürlük ve sevgi/dostluk paylaşımı.

işte bunlar hep sex.

bir kaç güzel kızla penisin sertleşmeden uyuyabilmeye başlarsan ezbere tüm sözlerin anlamını yitirir. varsa eğer şekliniz beyond seks'e bekleriz .

kelim gözlüklüyüm göbeğim var sıkıcıyım sigara kullanmıyorum
iş dışında pek muhabbetim yoktur

yine de gelebilir miyim

tabi gelebilirsin moruk.
Sosyal ağlarda paylaş

yekeyeke said:

adam banlandı ama şu penis muhabetinden bir türlü vazgeçemedi, ne önemliymiş kendisi için... hayat, uyum, ot, lelele modunda sürekli bel altı sohbetler...

TAROT
SEX
U.....CU

http://www.taraf.com.tr/fotoraflar/allah-ekmek-ve-ozgurluk-adina-2_7249_b.jpg

Sosyal ağlarda paylaş

hakliyim said:

Fistan said:

fakir ortamı tam sdfsd

fistan başarız sequo wannabe tavırlarının hastasıyım ama cidden bir gün iş yerinde şu 1.7 liraya sigortasız çalıştırdığın arkadaşlarımdan belgesel videosu çekip koyucam paticiğe bi daha böyle başarısız maddi durum şakaları yapamayacaksın paticik ortamında

Abi su mevzu gercekse sgkya bir telefon acip adreslerini vermen yeterli olur. Bi 70 100k yerler ceza cunku..
Yapiyorsaniz yapmayin oyle fistan. Firmaniz belli yeriniz belli biri kalkar sikayet eder. Hem ceza hem maaslati odetirler primiyle beraber. Sicile de isler.
Sosyal ağlarda paylaş

yekeyeke said:

adam banlandı ama şu penis muhabetinden bir türlü vazgeçemedi, ne önemliymiş kendisi için... hayat, uyum, ot, lelele modunda sürekli bel altı sohbetler...

penis muhabbetinden banlanmadı. chrome sahura mı kalktın diye sorunca sahur bana kalktı diye dalga geçince banlandım.

ikinci banlanması ise köpeğini dişçi bir kadın bizim patilerden birine bırakmış . adamda böbrek mafyası sanıyordu kadını sizce ne yapmalıyım diye sormuştu. ona da youtubedan 900lü erotik hat ses kaydı koydu diye banı aldı.

yani banlanma sebepleri eften püften şeyler. öyle kafandan banlanma hikayeleri yazıp boş beleş edebiyat yapma.
Sosyal ağlarda paylaş

chrome said:

hakliyim said:

Fistan said:

fakir ortamı tam sdfsd

fistan başarız sequo wannabe tavırlarının hastasıyım ama cidden bir gün iş yerinde şu 1.7 liraya sigortasız çalıştırdığın arkadaşlarımdan belgesel videosu çekip koyucam paticiğe bi daha böyle başarısız maddi durum şakaları yapamayacaksın paticik ortamında

Abi su mevzu gercekse sgkya bir telefon acip adreslerini vermen yeterli olur. Bi 70 100k yerler ceza cunku..
Yapiyorsaniz yapmayin oyle fistan. Firmaniz belli yeriniz belli biri kalkar sikayet eder. Hem ceza hem maaslati odetirler primiyle beraber. Sicile de isler.

Gerçek Davidcim. hani birinci dereceden dostlarım madur oldular. Hani sigorta yapmama bahaneleri ise "aynı anda x sayısı kadar sigortalı gösterebiliyoruz ondan sigorta yapamıyoruz yoksa çoktan yapmıştık canım benim" muhabbetleri. Maliyeden adamlar gelince zaten arka çıkışlardan sigortasız personellerini hemen kaçırıyorlar..

İşin üzüldüğüm noktası böyle tr gibi bir üçüncü dünya ülkesinde bir çok arkadaşımı yurtdışına gönderecez seni diye diye umut tacirliği ile kendilerine bağlıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Noyan!

Bence fazla ileri gidyorsun.
Lutfen.

Suradaki karsilamalarin hayati karsilama felsefeni tanimlamanla o kadar ortusmez hale geliyor ki bazen tutarsizlasiyorsun.
Musadeyi asmaman gerektigini dusunuyorum.

Etik bunu gerektirir.
İstersen konusuruz bu konuyu ama ben bile rahatsizlik hissediyorum artik.
Aklinla masturbasyonunda ozgursun ama kimseyi aptal yerine koyarak yapmamalisin bunu.
Hele bu kadar belden asagi vurarak hic olmamali bu, sigindigin gercekse bile insanlari davet edersin olur biter, zorlama musaden yok.
İfsa ile var olamazsin dostum.

Gun gelir yutar ifsa ettigin gercek seni.
Sosyal ağlarda paylaş

coco said:

Noyan!

Bence fazla ileri gidyorsun.
Lutfen.

Suradaki karsilamalarin hayati karsilama felsefeni tanimlamanla o kadar ortusmez hale geliyor ki bazen tutarsizlasiyorsun.
Musadeyi asmaman gerektigini dusunuyorum.

Etik bunu gerektirir.
İstersen konusuruz bu konuyu ama ben bile rahatsizlik hissediyorum artik.
Aklinla masturbasyonunda ozgursun ama kimseyi aptal yerine koyarak yapmamalisin bunu.
Hele bu kadar belden asagi vurarak hic olmamali bu, sigindigin gercekse bile insanlari davet edersin olur biter, zorlama musaden yok.
İfsa ile var olamazsin dostum.

Gun gelir yutar ifsa ettigin gercek seni.

Kusura bakma tatlım ama belden aşağı falan vurmak değil bu. Kimseyi aptal yerine koymak gibi bir niyetim yok ama dünyanın çoğunun ekonomik sistemin çürümüşlüğünde bu kadar sömürülmeyi haketmiyor. Bunlar normalmiş gibi davranıp aman sözünü etmeyelim de ne demek ? Bahsi geçen kişi sigortasız çalışanı olmadığını iddaa ediyor. Bu forumda fake profiller açılıp beni tanıyormuş gibi hakkımda yalan senaryolar uydurup tüm forum bu saçmalıklara inanıp kendince testis konusu yaparken söylediğim bazı gerçekler birilerini rahatsız ediyorsa bu benim sorunum değil.

mental masturbasyon ile bazı şeyleri net bir şekilde ifade edebilme arasında fark var. Buradaki mantık şu "aaa adam garsonsa vurun beline kimse garson olarak zengin olamaz zaten" ama zar zor karnını doyurmaya çalışan üniversite öğrencilerinin en azından yasal hakları olan sigortalarının yapılması gerekiyor. Burada oto boka fakirler diye dalga geçen adamda bu kadar acizce paraya ihtiyacı olan insanların haklarının üstüne yatarak zengin olurken dünyanın kralı gelse lafımı söylerim.

Meydanlarda hep beraber böyle sürekli toplu olarak başkalarını kendi çıkarları için sömüren insanlara karşı durmak için hayatımızı riske atmadık mı hep beraber ?

Neden rahatsız oluyorsun? sevgili paticik arkadaşının da böyle biri olması fakirlikle dalga geçerken yüzüne vurduklarımdan rahatsız mı oldun ?

Dünyanın %90'ı böyle diye he diyip gülüp geçtiğimiz günler sona eriyor. Bu yıl milyonlarca sokaklarda ayaklanırken , burada yaptığın içi boş karşı duruşu görmezden geleceğim. Etik değerlerimiz çok farklı. Ben bu dünyada insanların sömürülmediği bir dünyanın peşindeyim. Şu an bana savunduğun adam ise benim alanımdayken fakirlik ile dalga geçerse göreceği tavır budur. Bu bir işfa değil , onun kendisi ile yüzleşmesidir. İster beğen , ister beğenme. Bu benim ifadem ve yolum.
Sosyal ağlarda paylaş

chrome said:

Noyan sen de abartma len ne tacirligi insan kacakciligi yapmiyor adamlar. Malesef piyasanin %90i boyle duyarsiz. Normal yani.

üzgünüm dostum bu normal değil. Düzenler hızla değişiyor. Ya iyileşmenin parçası olup herşeyin hayrına dünyayı birlikte daha güzel bir yaparız. Ya da savunmaya çalışılan çürümüşlüklerle çürüyüp gidersiniz. Herkes kendi tercihini yapmakta özgür.
Sosyal ağlarda paylaş

hakliyim said:

chrome said:

Noyan sen de abartma len ne tacirligi insan kacakciligi yapmiyor adamlar. Malesef piyasanin %90i boyle duyarsiz. Normal yani.

üzgünüm dostum bu normal değil. Düzenler hızla değişiyor. Ya iyileşmenin parçası olup herşeyin hayrına dünyayı birlikte daha güzel bir yaparız. Ya da savunmaya çalışılan çürümüşlüklerle çürüyüp gidersiniz. Herkes kendi tercihini yapmakta özgür.

Noyancim bunu vergisini veren bir vatandas olarak soylesen haklisin abi derdim belki de ama. Kendi yazili beyaninla insanlara hicbir mukellefiyetin ve vergi levhan olmadan fal bakip gelir elde edip gelirini vergilendirmeden tahsil eden biri olarak. Vergisini veren yukumluluklerini yerine getiren bircok mukellefe karsi haksiz rekabet unsuru olusturan biri olarak bu soylediklerin bir celiski yaratmiyor mu? Sen de bu curumusluge katkida bulunmuyor musun boyle. Yaptigin seyin elestirdigin seyden ne farki kaliyor?
Sosyal ağlarda paylaş

hayatta ödediğim herşeyin 5'de birisi vergi. Ayrıca daha öncede belirttim fakat bu konudan dolayı çoktan mentorluk hizmeti veren bir şirketin çatısı altına girdim ve bu tarz işlerle kendileri uğraşıyorlar.

Şu an insanların sömürülmesi ile benim kendi işlerimi bir tutmaya çalışarak bir tartışma yürütmeye çalışıyorsun fakat ikisin arasındaki dağlar kadar farkı görebilecek kadar zeki bir adam olduğunun sende gayet net farkındasın David. Çaresizce gereksiz tartışmaları uzatmanın bir manası yok. Kimseninde kimseyi burada savunmasına gerek yok. O kişinin kendisi de gerekeni yapıp çalışanlarına vasıfsız üniversite garsonları bile olsa onların hakkını yemeceğine eminim.

Vergilerden bahsetmişken bu ülkede yolsuzluk uç noktalara çıkıp emperyalizimin jandarması olmuş bir savaş bölgesi ülkesi olarak bana vergi etikçiliği yapmanı da manasız buluyorum ama dediğin gibi bir durum zaten geçersiz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...