Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bg2 ile ilgili

Daesu

Öne çıkan mesajlar

said:
StarAdam, 01 June 2003 01:13 tarihinde demiş ki:
Bir savaşçı seçilir ana karakter olarak bence.
Half Orc Barbar iyi olabilir.War Hammer bir silah seçmek lazım.Crom Hammer diye oyunun en iYİ Silahı bulunuyor.Two Weapons da diğer silah katana seçilebilir.Celestial diye bir katana var oyunun başında bulunuyor.Oyunun en iyi silahlarından biri.Ama verdiği zarar Tob'da çok hafif kaçabilir.Oyuna yeni başlayanlar zaten savaşçı seçsinler başta.Daha az zorlanırlar.
Diğer elemanlar:
Jan Jansen
Edwin
Viconia
Korgan
Diğer Fighter olarak,Valgyar,Minsc,Paladin olan karakter(adını unuttum)
seçilebilir.Ancak kesinlikle Paladin olan seçilmeli çünkü oyunun en iyi Great Sword'u sadece Paladin kullanabililiyor.

sadece holy avenger'ı almak için paladin alınmaz gruba,zaten holy avenger bildiğim kadarıyla başlardaki kırmızı dragonun lootunda var ve onu öldürmek çok zor...[hline]Yaşam boyunca aradığımız şey belki de budur,yalnızca bu,olabildiğince büyük bir üzüntü,ölmeden önce kendimiz olabilmek için...
Sosyal ağlarda paylaş

Aerie nin üstüne tanımam.hastasıyım
var mı onun fanclub ı falan lol gireyim direk.[hline]I'm going to paint a picture.A picture with a twist.I'll paint it with a razorblade.I'll paint it on my wrist.And if I paint my picture right.A fountain will appear,.And through this little fountain.All my troubles disappear.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben ilk oyadığımda grup tamamen savaşçı üzerine kurulmuştu diyebilirim.
Ana karakter(mage di kendileri)
Minsc(her grubun vazgeçilmezi.Ayrıca her zaman en güçlü savaşçı oldu.Ayrıca Sırf Cernle yaptığı konuşmaları dinlemek için Cerndi bir süre grubunuzda tutun arkadaşlar)
Greater Werewolf(ehehm yalnış oldu.Tüm oyun böyle gördüğümden adını unutmuşum:D Cernd:D)
Jan Jansen(bayağı geyik elemandı bende aldım)
Korgan
İmoen(valla büyüden çok okçu oldu:d)
Sonraki oynayışımda biraz daha bilgili olduğumdan şöyle bir grup kurdum
Ana karakter(Fighter/Thief multiclass.Önermem.Kaleniz olmuyor)
Minsc(dediğim gibi:D)
Yoshimo(bence oyunun en iyi hırsızı bu arkadaş.Bu adamı fighter yapın dual ile.Katanaları daha verimli oluyor)
İmoen(Yoshimo öldüğü zamanlarda geldiği için bunu aldım gruba.Malum işe yarar bir okçu)
Viconia(İyi güzelde ben pek sevmem bu kadını ama cleric olarak iyi.Birde Drizzt ile karşılaştığımızda bunun ona kızmaması beni rahatsız etti.Nede olsa Onun evi Drizzt'in evi yüzünden gitti)
Naila(işte abicim ben buna aşığım.Hastayım hatta)
Edwin(bu kadına dönüştüğünde çok eğlendiğimi hatırlıyorum)
En son oynayışımda ise taammen farklı bir grup kurdum
Anakarakter(Bard.Neden bard bilmiyorum.Denemek istedim)
Minsc(eh)
Valygar Corthala(öldürmeye gönlüm elvermedi:D iyi savaşçı)
Keldorn(aha paladinin adı bu)
Hear-Dalis(Aeriee ye aşık oldu ileride.Çok şükür ana karakter kadındı)
Aeriee(Bazen kanatlarıyla ilglili yaptığı muhabbetler baysada)
Bu grup oynarken en zorlandığım gruptu sakın denemeyin:D en iyisi ikinci gruptu)[hline]The silence is what kills me
I need someone here to help me
But you don't know how to listen
And let me make my decisions

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Grudge, 02 June 2003 00:14 tarihinde demiş ki:
haer-dalisin aerie ye yaktıklarını bi kenara notetmek gerekiyo kesinlikle. ömrünüzün bi yerinde kesin işinize yarar :D[hline]Endure. In enduring, grow strong...

Walal o oyunda dönene edebiyatlar bi yazılsa zaten:DSen not ettinmi?Ettiysen yolla bana.Ne olur ne olmaz kullanırız(ben tembelim biraz:D en çokda Minsc Cerndle konuşurken geçen geyikleri hatırlıyorum zaten.)[hline]The silence is what kills me
I need someone here to help me
But you don't know how to listen
And let me make my decisions

Sosyal ağlarda paylaş

İmoen e sulanılır mı yaw? O sizin kardeşiniz ensestçi misiniz nesiniz?:)
Benim grubum şöyle bişidi:
Ben(Ranger->Archer, dragonlara 13dmgli arrow atıp indiren:))
Minsc(Birinin adamları önde oyalaması gerek:), birininde chaotic olması gerek:))
Anomen(Oyalayan diğer şahıs, iyi cleric)
İmoen(Okçu-büyücü gibi oldu daha çok)
Aerie(Oyunda ki tek aşkım:))
Jaheria(Canım druidimiz:))

Good bir party di. Good olarakta yaşamlarına devam ettiler.

[Bu mesaj Gallant tarafından 02 June 2003 00:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

heh bg2 ye 2 gun once 7. defa basladım:) artık uzman oldum bg serisinde bg1 ide 8 defa bitirdim:)
bu en son oynayısımda benim party im şöle:
-main char lvl kensai/mage kensai olayını lvl 10 da bırakıp dual class la mage yaptım. sonuc super bi adam oldu su an lvl 10 kensai/15 mage.
-keldorn
-korgan
-cernd
-edwin
-yoshimo. ama yos spellholdda kelek attı irenicusla karşılaşmada hehe bundan sonra imoeni aldım yanıma
main char olarak kensai mage i tavsiye ederim red dragonu nerdeyse tek başıma kestim. butun procları yaptim bide drizzt gibi 2 scimitar kullaıyorum.
valla bu charla drizzte bile kafa tutacam bu sefer. bakalım kasarsam keserim gibime geliyo grup ii çünkü
ToB da da korganın yerine sarevoku alacam. çünkü korgan ne kadar ii fighter da olsa biraz zayıf. keldornu sallayamam çünkü oyunda ki en güçlü silahı kullanıyor. holy avenger +5 two handed sword. ve tob +7 falan yapıyosun.[hline]Carternas-level 50 Champion Hib/Ex.
Sianure Sardokar-lvl 50 infiltrator alb/kay
Ageon- lvl 50 cleric alb/kay
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...