Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

22 Ekim - 2 Kasım Vipassana Meditasyon Kursu...

coco

Öne çıkan mesajlar

başımdan geçen bi olayı anlatıyım. bizim odanın balkonu bayanların öğle gezintisi yaptığı ve dinlendiği yere bakıyordu. şezlonglara uzanmış bayanların tam görüş alanındaydı balkonunumuz.

yasak olmasa bile böyle durumlarda dönüp bayanlarla kesişmek huyum değildir. balkonda otururken güneşlenen bir bayanın bana baktığını hissettim. hemen o an ayağa kalktım. serçe parmağımla kulağımı karıştırmaya başladım. sonra kulağımdan çıkarıp önce serçe parmağımın ucuna sonrada bayana baktım. güldü bayan manyak der gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

hakliyim said:

bu esnada şakalar bir yana eğer o tarihe kadar yurtdışına çıkmamış olursam ya da hapse girmez isem gelirim. bence kesin yurt dışında olurum ama bakalım .

söz veriyorum kendine en güzel hediyeyi vermiş olduğunu farkedeceksin, umarım gerçekleştirebilirsin...

bu arada, şunu yazmamam gerek belki ama sankaralarım çoğalmış durumda ve geçen kurs dönüşü yazdığında da farketmiştim ve belirteceğim - SALOMON'un hikayesi tadında-;
vazgeçtim Mal
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Dayanağım düz mantık. Kimse onlarca (yüzlerce) insanın otel parasını ulvi amaçlar için çekmez, vardır illa ki bi çakallık.

yok abi gerçekten parayla alakası yok. ben vermedim mesela yoktu param. 50-100 veren oldu. baya zenginler vardı onlarda sonradan özel olarak halletmişlerdir. giderleri felanda anlattılar. bağış olmuş demekki hemen yenisi düzenlenebiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...