Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Usta'nın Hikayesi

blackhavvk

Öne çıkan mesajlar

şurada admin olacaksın deseler bu kadar basit bir şey için kimlerin nelere sırtını dönebileceğine emin olduğum için, bence ünlü insanların hapis vs ile tehdit edilmesini çok küçümsüyorsunuz.

ha duygusal milletiz, herkes der yok ben yapmazdım, dönmezdim. ama kaçınız bu derece tehdit ediliyorsunuz ki...
Sosyal ağlarda paylaş

loop said:

Aynen, kaybedeceğiniz şeyler ne kadar büyük olursa, dönüşler de o kadar keskin olur :)

kesinlikle katılmıyorum.ve bu söylem belki farkında değilsiniz ama zararlı bir söylem. hem yanlışı kabullenmenin zihinsel alt yapısını yaptığı için ve hem de harbiden yanlış olduğu için.

direnişe katılan milyonlarca insanın kaybedecekleri bu imirzalıoğlundan,şafak sezer çirkininden çok daha fazlaydı.hala da öyledir...kimse geri adım attı mı? direnişe katılan herkes şu an takip ediliyor. şu forum bile mutlaka ilgili birim tarafından düzenli olarak kontrol ediliyor. bundan kimsenin en ufak şüphesi olmasın. zaten ilk anda, sonrasında ve hala periyodik gözaltılar,tutuklamalar yapılıyor. amaç gözdağı vermek çünkü milyonlarca kişiyi atacak hapishaneleri hala yok çok şükür.

levent kırcanın, ferhan şensoyun, tarık akanın, müjdat gezenin ve birkaç sanatçının daha kaybedecekleri şey yok mu bu yukarıdaki sanatçı bozuntuları kadar? fazlaları var emin olun.zaten senelerdir mücadele ediyorlar iktidarın her türlü engellemeleri ile.

ergenekondan içeriye tıkılan gencecik gazeteciler var, yaşlı gazeteciler var. onlar tehdit edilmediler mi? onlar neden dönmediler, eğilmediler, doğru bildiklerini yazmaya ve söylemeye devam ettiler?

ama işte karakter farklı bir şey.
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

loop said:

Aynen, kaybedeceğiniz şeyler ne kadar büyük olursa, dönüşler de o kadar keskin olur :)

kesinlikle katılmıyorum.ve bu söylem belki farkında değilsiniz ama zararlı bir söylem.

Dogru , ahlaki . olması gereken bu degil tabii ki. Ama bence zaten gozumuzun onundeki figürlerin hepsi yalan. Hangi dönemde nasıl görünmeleri gerekiyorsa öyle görünüyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...