Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sarı humma

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

KuddusiMavra said:

tavsiyeler için sağolun gençler.
otelden müşterinin fabrikaya,fabrikadan otele gidip geleceğim.tek sıkıntı,adam oranın sakıp sabancısı.bana uzun zamandır ille geleceksin diye baskı yapıyordu,sebebi doğum günü için büyük bir parti düzenliyormuş.
işte o parti de ne olur,ne biter,kara kara düşündürüyor beni.

edit: @black...gittin mi hiç?Lagos'a gideceğim ben,başka ne önerirsin eğer gittiysen?
benim bir arkasasim niheryada kalmisti. Otelde surekli hatunlar geliyomus. Odadan cikaramamislar. Paralarini verip yollamislar lol.

Bi de indiginde onun adinin oldugu panoarti tasiyan iki kisi varmis. Arayip sormus hangisi gercek diye. Digeri kacirmak icin gelmis ahha
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

otelden müşterinin fabrikaya,fabrikadan otele gidip geleceğim.tek sıkıntı,adam oranın sakıp sabancısı.bana uzun zamandır ille geleceksin diye baskı yapıyordu,sebebi doğum günü için büyük bir parti düzenliyormuş.

edit: @black...gittin mi hiç?Lagos'a gideceğim ben,başka ne önerirsin eğer gittiysen?

ya şu yazıyı görünce dayanamadım lütfen
http://i.imgur.com/gzxwnw4.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

sanssizsansli said:

KuddusiMavra said:

ahahah
Sosyal ağlarda paylaş

tifo, menenjit , hepatit a ve b aşıları da oldun mu? Afrika sakat yer. Nijerya da var mı gerçi bilmiyorum ama sıtma için de hap alman gerekebilir her gün.

Nijerya suç oranının yüksek olduğu bir yer, dikkatli olmak lazım.

Sarı humma aşısını yaptırdığın kolun bir iki hafta ağrıyabilir güç kaybı olabilir normaldir
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

Sir only ten dollars sir olayı olmasın partide?
Sosyal ağlarda paylaş

Tori said:

sanssizsansli said:

KuddusiMavra said:

ahahah

https://www.youtube.com/watch?v=q8zWh9SDeIA&feature=youtu.be
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

Az önce oldum aşıyı.
Nijerya'ya gideceğim haftaya.Bilmeyenlere söyleyeyim,ben bilmiyordum çünkü;Nijerya'ya girerken sarı humma aşısı olmak zorunlu.İstanbul'da sadece Karaköy Sağlık Merkezi(Karaköy Vapur İskelesi'nin hemen karşısında)bu aşıyı vuruyor.Bir de aşı karnesi veriyor.Aşının etkisi 10 gün sonra başlıyor.10 sene koruyor.Sarı hummaya neden olan sivri sinek de gündüz ısıran cins sivrisinekmiş.

Korsan filmlerinde hep duyardım,aşısını oldum lan.Vay arkadaş.

wat
Sosyal ağlarda paylaş

Soris said:
Fotolarını bekliyoruz çetin abi

kesinlikle gözüm,sağlam fotolar olacak,merak etme.

Gallant said:

Foto bombaymis.

Iyi yolculuklar:)

teşekkürler

Daemir said:

tifo, menenjit , hepatit a ve b aşıları da oldun mu? Afrika sakat yer. Nijerya da var mı gerçi bilmiyorum ama sıtma için de hap alman gerekebilir her gün.

Nijerya suç oranının yüksek olduğu bir yer, dikkatli olmak lazım.

Sarı humma aşısını yaptırdığın kolun bir iki hafta ağrıyabilir güç kaybı olabilir normaldir

dün sarı hummayı oldum. sıtma için de senin dediğin tableti önerdiler,eczaneden alacağım gitmeden.hijyene de dikkat edeceğim ama tüm bu aşıları da yaptırmayacağım,kasar abi o kadar aşı.

Nigger_of_the_sand said:

Bi kere de düzgün biyere git be

ah be panpa,ben de istemem mi isveçe,norveçe,rusyaya,ukraynaya gitmeyi? ama bizim müşteriler hep böyle memleketler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...