Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sarı humma

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

Az önce oldum aşıyı.
Nijerya'ya gideceğim haftaya.Bilmeyenlere söyleyeyim,ben bilmiyordum çünkü;Nijerya'ya girerken sarı humma aşısı olmak zorunlu.İstanbul'da sadece Karaköy Sağlık Merkezi(Karaköy Vapur İskelesi'nin hemen karşısında)bu aşıyı vuruyor.Bir de aşı karnesi veriyor.Aşının etkisi 10 gün sonra başlıyor.10 sene koruyor.Sarı hummaya neden olan sivri sinek de gündüz ısıran cins sivrisinekmiş.

Korsan filmlerinde hep duyardım,aşısını oldum lan.Vay arkadaş.
Sosyal ağlarda paylaş

tavsiyeler için sağolun gençler.
otelden müşterinin fabrikaya,fabrikadan otele gidip geleceğim.tek sıkıntı,adam oranın sakıp sabancısı.bana uzun zamandır ille geleceksin diye baskı yapıyordu,sebebi doğum günü için büyük bir parti düzenliyormuş.
işte o parti de ne olur,ne biter,kara kara düşündürüyor beni.

edit: @black...gittin mi hiç?Lagos'a gideceğim ben,başka ne önerirsin eğer gittiysen?
Sosyal ağlarda paylaş

Laorx said:

photographer said:

Patide ne kadar çok elit tabakadan insan var ya

öro hesabında en az 100k olan, dry aged steak yemeden uyuyamayan insanlarız. ne sandın?

ikitelli tekstil kentteki random bir tekstilci amcanın da var o kadar parası ama adam hala mal o nolcak
100k € para ile elit olunsaydı ben çoktan olduydum
Sosyal ağlarda paylaş

photographer said:

Laorx said:

photographer said:

Patide ne kadar çok elit tabakadan insan var ya

öro hesabında en az 100k olan, dry aged steak yemeden uyuyamayan insanlarız. ne sandın?

ikitelli tekstil kentteki random bir tekstilci amcanın da var o kadar parası ama adam hala mal o nolcak
100k € para ile elit olunsaydı ben çoktan olduydum

oradaki "en az" ibaresi kibarlık, nezaket icabıydı ama neyse.

edit: elitim ama virgülü koyarken zorlandım. ama param var banane
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...