Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elite: Dangerous

Exodous

Öne çıkan mesajlar

taktim bugun anacondaya, alisacagim yavas yavas.. sagda solda iki koltuk var insan oraya osuruktan npc koyar bi bok yapmasalarda guzel dururdu.

http://i.imgur.com/ekH88TO.jpg

guzel bir tip : CTRL+SHIFT+SPACE basarsaniz gemininin disina cikar ve istediginiz gibi gezer istediginiz acidan SS alirsiniz. astronot gibi oluyorsunuz hafiften, ama o kadar, gemi kontrolu yok o yuzden tekrar ayni tus kombinasyonu ile geri kacin bir saldiri vs olursa.
Sosyal ağlarda paylaş

lord_gorthaur said:

tam olarak verdiği uyarı ne? hata isminden bakalım

bir de şuraya ticket at istersen;
https://support.frontier.co.uk/kb/faq.php?id=45

Tam da o verdiğin sayfadaki şu hata;

The Game Failed to Communicate with the Authentication Server - Please send us a ticket with your TelemetryCache.log which can be found in C:UsersYOURNAMEAppDataLocalFrontier DevelopmentsElite Dangerous

Ticket attım ben de bunu yazıp, date/time'dan herhangi bir server ile senkronize edin diyor onu da yaptım (Allahın cezaları ne alakası varsa artık) ama farketmedi.

Oyun hem steamde hem de kendi launcherı ile kurulu ama netice aynı. Ticket için 72 saat içinde cevap verilir demişler artık 2 gün daha bekleyecem yapacak bişe yok. Da işte verecekleri cevabın sorunu çözeceğinden emin değilim :(
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam henüz çok bişe yok onda da ama star citizenin bokunu yesin be bu oyun :( Şirkette onboard boktan bi kartı olan bilgisayara kurdum hiç görmediğim ekranı gördüm oyunda. Çok büyük ihtimalle networksel veya yazılımsal (işletim sistemi bileşenlerisel) bir durum var ama yarın sabah 72 saat olacak gık diye bir cevap bile yok.

Tonla bilgi yolladım SS attım ticketa ek olarak ama tıss. Neyse belki format atarım sistem kurarım da hallolur...
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

Hic gormedim uyariyi, ama soyle bi sallamasyon tahmin yapayim. Oyun yeni 64 bite gecisler falan yapiyor. Horizons beta aldiysan 64 bit mi kurdun acaba? Boktan onboard diyince acep 32 bit isletim sistemi var falan mi dedim oyle.

Yok şimdi şöyle, zaten boktan onboard ekran kartı olan şirket bilgisayarında denedim çalıştı :D

Benim evde, bana göre über bilgisayarımda çalışmadı. Gerçi kötü söz kullandım hemen ticketa cevap gelmiş onu deniyorum şimdi ama pek umudum yok...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...