Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elite: Dangerous

Exodous

Öne çıkan mesajlar

Jettison all cargo tusunu silent run in yanina koyan ve bunu sorgulamadan trak diye tum cargoyu bosalttiran braben ve ekibini kucakliyorum.

Ulan bi eminmisin diyeydin 30 milyonluk kontrat mali gitti reputation indi o kadar yol geldim ustune bu olay istasyon icinde oldu bide patlattilar :)

Degistirin o tusun yerini.
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

Jettison all cargo tusunu silent run in yanina koyan ve bunu sorgulamadan trak diye tum cargoyu bosalttiran braben ve ekibini kucakliyorum.

Ulan bi eminmisin diyeydin 30 milyonluk kontrat mali gitti reputation indi o kadar yol geldim ustune bu olay istasyon icinde oldu bide patlattilar :)

Degistirin o tusun yerini.

smuggling missionları mı 30mluk olan ? ben bi türlü o kadar toplayamaıorum
Sosyal ağlarda paylaş

evet, soyleki;

gidilecek yerler :

robigo
takurua
fehu
sothis

vs vs gibi dis sektordeki yeni kurulan yerler.

buralardan topluyorsun ama reputation kasman gerek cok ama cok hafif onuda once gorevleri al git yap cat diye artiyor zaten birde para ile yardimci ol falan. arttikca daha degerli gorevler gelecek.

ornegin ben 2-6 milyon araliginda smuggling gorevleri,
2 tanesini (2 gold ornegin) 1milyondan gotur gibi trade gorevleri aliyorum.

ASP kullaniyorum 96 cargo kapasitesi var gerisinde fuel tank vs cunku ancak yetiyor bu sekilde, eger takurua ya gecersem orada 102 ye cikariyorum cargoyu, yani uzakliga gore hafif modifiye ediyorum gemiyi.

takurua bence en guzeli cunku tek bir istasyona 10 gorev atiyor bazen. mis gibi. pesine birimi dustu bas git kimsenin yetistigi yok zaten, eger disine gore ise combat zaten basit, istasyona girerken scan mi ediyor buyur et abicim, cezasi 20k gorevin ederi minimum 2 milyon.

sacma sapan isler.

ha bu arada tabii ki, open - private - solo arasinda log on log off ile gecis yaparak tekrar tekrar resetleyeceksin gorevleri. yoksa tabii ki tek gidiste mumkun degil oyle bir sey.

20-40 milyon aralaginda tek tur para kasiliyor bu da yaklasik gorevlerin alimi verimi derken 2-3 saat arasinda bir sey.
Sosyal ağlarda paylaş

Openda da oynadim da korsan derken :) abi birbirini goremiyorsun ayni sistemde korsandan mi korkuyorsun.

Solo oynuyorum cunku jump sirasinda o karanlik tunelde bekleme suresi yer yer 5-10 kat falan kisa. Openda o muhtesem braben server ve online altyapisi nedeni ile dakikalara varan bekleme yasiyordum. Soloda 9-10sn falan.

Bari bir sey ciksa hep ayni terane. Ama elite bu sonucta seneler once de bunu sevmistim zaten. Euro truck simulator 2 nin uzaylisi :D
Sosyal ağlarda paylaş

32 kisi max limitiniz oldugunu biliyorsunuzdur umarim. Oyun 32 kisilik instancelar seklinde yani ben kendi open oyunumda 32 kisi max yaratabilirim. trade icin su anda gittigim oyunun en karli yerinde bile istasyona gelen adam sayisi gunde 150:) dusun yani oyunun buyuklugunu.. Herkesin bildigi en iyi istasyonlar trade icin.

Ornegin

32 kisilik bir filo ile gidiyorsunuz dagitcaksiniz ortami ama asla pvp yapamazsiniz.. Cunku karsinizda 1000 kisi olsa bile size gorunmez.

Ya da 20 kisisiniz max 12 kisi ile karsilasabilirsiniz.

Bu yuzden openda community goallar harici adam gormek cok zor anca iste forumlarda belirtilen alanlar falan.

Oyun mmorpg degil mmo bile degil tam.
Sosyal ağlarda paylaş

update : robigo istasyonundan 1600 gemi gecmis 24 saatte.. tek gemimi sayiyor yoksa 24 saatte inen gemi sayisimi emin degilim. 24 saatte inen gemi sayisidir sanirim. mission alirken bakiyorum arada open a gectigimde daha bir kisi gormedim cmdr ile baslayan ismi.

zaten bir de su var, neden kimse online degil sadece lorain ve zaugma gordum son 1 haftadir :)

herkes seviyor ne guzelmis diyor ama en cok oyuna bok atan ben oynuyorum oyunu ahashahsakjhs
Sosyal ağlarda paylaş

3-5 seneye inanilmaz olabilir ici doldukca. simdi gezegene iniyoruz bombos ama bir gelisme, iste yeni gemiler eklenmis gormeyeli, dis cevre acilmis falan filan.

star citizen gelene kadar aslinda onlerinde 2 sene kadar var, bu iki seneyi sol sistemi ve cevresindeki sistemlere yogunlasarak daha dolu dolu olacak sekilde evirip cevirseler nefis olacak. gezegenlere indik orada sehirler olsa falan.

bunun gemi hissiyati su anki sc den kat kat falan daha iyi.

tabii sc alpha beta ne karin agrisi ise ama girince hic ucasim falan gelmiyor onda. hatta kosmak bile igrenc :D
Sosyal ağlarda paylaş

32 gemi olayi cok az aslinda onu ilerde arttirma imkanlari olmasi gerek en azindan 100e yakin olsa daha iyi. ama bu sefer soyle bi durum olcak birisinden cruise modda kacmak cok zor surekli interdiction yiyebilirsin.

Geemi kontrolu konusunda acayip zevkli bence ama small hull ile large hull gemilerin aralarinde ceviklik ve hiz olarak cok fark yok bence, kucuk gemi ile uciim kacayim moduna giremiorum bi turlu
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

Asp garip guzel bir gemi ama, hani type 6- 7 den gectim buna cilgin fark var arada? Type 9 kesin hantaldir yani.. Asp daha cok kargo aliyor yanilmiyorsam type 6 mi 7 mi ondan..

Zaten 1600 gemi gelmis 1300 u mu ne asp :)

Şimdi bende cobra var, 3m civarı da para var, bounty geziyorum high res, conflictlerde ancak öyle aham şaham vurgun yapamıyorsun, trade için type 6 fitledim bu seferde inanılmaz daraldım, şimdi bu oyunda illa para için götü sıkıp ASP fitleyip trade mi yapmalı?

Yada az olsun ama action olsun diyerekten cobradan sonra hangi fighter gemiye upg edebilirim?
Sosyal ağlarda paylaş

ben zamaninda slave ticareti yapmistim. 1 sene once ilk ciktiginda anlatmistim ama bayar seni sabir isi. abi trade sonucta keyif meselesi. al sat mal tasi harici bu tarafta bir sey yok.

combat git, rep ve rank atladikca acilacak yuksek rakamli missionlar.

Steamden acinca bunun launcheri geliyor ama ben ilk ciktiginda braben ustadan almistim, sonra steame gelince pat diye serial geldi girdim oldu bitti.

steamden alanlar sana yardimci olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...