Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık PS3 Fat, Xbox Elite 120, Wii Black

-Bonesoul-

Öne çıkan mesajlar

Hacıtlar, elimde ki konsolları satmaya karar verdim. Zaten eskisi gibi konsol takılmıyorum, evde anca kalabalık ediyor, ondan elimden çıkaracam. Tek tek konu açmak yerine hepsini buraya koyuyorum. Hepsi çalışır durumda.

PS3 - 300 TL
[list]
[*] Alet fat, ilk nesil 40 gb versiyonu. Ben sonradan 160gb disk taktım.
[*] Bi adet orjinal dualshock bi tane de düz sixaxis var.
[*] Oyunları oraya buraya dağıttım, yanında verebileceğim sadece Force Unleashed II var.
[*] Cihazda mod, chip filan yok. Vanilla. Yanılmıyorsam kırılabilenlerden.
[*] Teknosadan almıştım, garanti filan bitti çoktan malum. Yok illa fatura görecem derseniz evi kurcalar çıkarırım.
[*] HDMI kablosu falan filan var.
[*] uzun zamandır açmadığım için firmware versiyonu hatırlamıyorum, isterseniz güncelleriz.
[/list]

XBOX Elite 120 - 350 TL
[list]
[*] 120 GB Elite cihaz, bansız.
[*] Bi adet orjinal controllerı var, controller için bide thehut'tan extra sarjlı batarya getirtmiştim.
[*] Mod, chip yok, vanilla.
[*] Yanında Fable III, xmen origins: wolverine, monsters vs aliens var.
[*] Kulaklığı, hdmi kablosu falan filan tam.
[*] Media Markt'tan almıştım, garanti çoktan bitti, fatura görmek isteyene arar bulurum.
[*] Doğru düzgün kullanmadım aleti, fable 3 oynamıştım bi ara, XNA ile geliştirdiğim bi kaç oyunu test etmek için almıştım.
[*] Yanında bide plastik boktan bi dock verecem isteyene :D
[/list]

Wii Black Limited Edition - 300 TL
[list]
[*] Wii Sports Black Limited edition cihaz.
[*] Bi adet orjinal controller, bi adet nun-chuck var.
[*] Kabloları, aksesuarları tam.
[*] Yanında Wii Sports, WiiSports resort, WeSing (mikrofonu filan mevcut) var.
[*] Cihazı ex-hatuna almıştım vakti zamanında giderken götür demiştim götürmemiş. Normalde WiiFit'te var da resimde görüldüğü gibi board'u bulamadım. Evi bidaha ararım, çıkarsa onu da veririm.
[*] Mod & chip yok, vanilla.
[*] Bu da doğru düzgün kullanılmadı. Herhalde ya 10 kere ya 15 kere açmıştır o kadar.
[*] Nerden aldığımı hatırlamıyorum, garanti filan gg, fatura görmek isteyene yine bulur çıkarırım.
[/list]

[hr]

[list]
[*] Ankara'dayım, kargo filan uğraşasım pek yok, elden veririm.
[*] Dediğim gibi hepsi çalışıyo ama eğer isterseniz, gelirsiniz evimde misafir ederim, takarız cihazları tv'ye dener, kontrol edersiniz.
[*] Takas filan düşünmüyorum.
[*] Harbiden fotoları hesap makinesi ile çekseymişim daha iyimiş.
[*] Konsol manyağıyım, internet kafem var masa üstünde ne var ne yok alayım diyene bişiler yaparız, eşek değiliz.
[/list]

Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...