Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

17 yasında ogrendigim kurallar

duende

Öne çıkan mesajlar

cok klişe gozuksede hayattan alabileceginiz dersler sunlar
kimseye deger verme: cunku ellerine gecen ilk şansta azına s.cmaktan hiç çekinmiyolar

kimseye guvenme: herkes arkandan bıcaklamak için an kolluyor

kimseyi sevme:kimse seni sevmiyor(buna emin olabilirsin) sevselerde sevgileri kıs sure içinde tukeniyor

sadece kendin icin yasa: cunku herkes oyle yapıyor acaba boyle yapsam kırılrmı diye dusunmeyi aklından bile gecirme

bu yazdıklarım cok klişe gozukebilir tipik ergenlik depresyonu diye belkide oyle ama ben bol bol kazık yedim ve yiyen insan gordum ve bunları uygulamayı gercekten şstşyorum ama bilmiyorum yapabilirmyim beni tanıyanlar bilirler birini kırmamak için yada uzmemek için herseyi yapardım ama gereksiz oldugunu ogrendim

sizde ogrenin[signature][hline]Apprentice, 29 Kasım 2004 22:20 tarihinde demiş ki:
pheuheuheuehuehuehueeuheu zuahzuhauhzauzuahu amuahuahauhauhau
grubu hiç sevmem ama yakışmış bu yeni imaj artık grubun ismide deiğişir
Clubber's Dream yada Clubber Theatre
300500 de yaparlar
Sosyal ağlarda paylaş

kimseye güvenme sevme bencil ol filan, takmayın böyle şeyleri bence. güveneceğiniz, seveceğiniz, değerli olduğunu bildiğiniz insanlarla beraber olursanız ne kazık yersiniz ne de.. cümlenin sonu gelmedi iyi mi. bulamadım bişey. öyle işte.[signature][hline]- sauron is back frodo.
- FUCK!
Sosyal ağlarda paylaş

büyüyünce çoğunun yanlış oldugunu anlarsın ama doğrularda var içinde[signature][hline]İnsanın hayatında iyi arkadaşları ve dostları vardır.iyi arkadaşlar kodese düştüğünde seni kefaletle çıkaranlardır.dostların ise kodeste yanında olanlardır...
Seviyorsan birini özgür bırak onu,eğer geri dönüyorsa o senindir,eğer geri dönmüyorsa zaten hiç senin olmamıştır...
Gidiyorum hayattan,suların aktığı yönden,rüzgarın sevgi dolu okşayışından uzaklara uzaklara gidiyorum....
Sosyal ağlarda paylaş

yeni tanıstıım insanlara bile cok deger verdigim için belki boyle seyler yasıyorum ama size hemen hemen hepsinden kazık yedim diyebilirim ne kankalar ne arkadaslar ne kızlar
en sonunda people=shit diyip kimseyle konusmamaya karar verdim ama oda olmuyo ister istemez[signature][hline]Apprentice, 29 Kasım 2004 22:20 tarihinde demiş ki:
300500 de yaparlar
Sosyal ağlarda paylaş

ya bu ergenlik bunalımı gibi bişi diil yada asi gozukiyim boyle şeyler yiziyim sınırda oliyim hiç diil ama 5 dakka daha dusunsem bunun gibi 10 tane daha bulurum bugun bi arkadaslaık gecmişime baktıgımda hep aynı seyleri yasadıgımı gordum ve bu topici acma ihtiyacı duydum oyle heyt ben asi cocugum sınırdayım boyle şeyler yaziyim diye cıkmadı bunlar[signature][hline]Apprentice, 29 Kasım 2004 22:20 tarihinde demiş ki:
300500 de yaparlar
Sosyal ağlarda paylaş

inşallah 18 yaşına geldiğinde hayatın siyah beyaz değil de gri tona da sahip olduğunu anlarsın

istediğin kadar kazık yemiş ol her zaman bir kaç kişi oluyor tamamıyla dayanabileceğin, önemli olan onları bulmak ve tamam hayatım bitti sadece onlar var benim için dememek[signature][hline]I repeat myself when under stress
I repeat myself when under stress
I repeat myself when under stress
I repeat.
Sosyal ağlarda paylaş

Kız milleti icin diyorsan.Birazcıkta olsa haklısın.Sevdigini belli etmiycen.Karsı taraf bir sey gostericek.Sende ona gore ayak uydurucan.Yoksa ben bunu elde ettigim mantıgı her kızda vardir.
Bunlardan birinin cefasını ben su an cekiyorum.
Deger verene deger ver.
Seni takmıyanı sende takma.
Gamsız olmak lagzım birazcıkta.[signature][hline]fizban, 02 Kasım 2004 20:31 tarihinde demiş ki:
fenerde eksik nobre var, ama fenerde umut yok :)
Sosyal ağlarda paylaş

Ben dediklerinin çoğunu yaşadım ve hak veriyorum... İnsanoğlu yaratılıştan bencildir ve sadece kendisi için yaşar. İşin düşerse menfaati yoksa ilgilenmez... Karşılıksız ilgilenenler ise sadece ve sadece dostlarınızdır...[signature][hline]Bana yağmuru anlatma, yağdır.
[/b]

Wow:Hordish Manner

For The Horde!!!
Sosyal ağlarda paylaş

e buna göre hayattan ve insanlardan nefret ederek yaşamamız lazım e o zaman işin bütün esprisi kaçıyor. "kimseye güvenme kimseyi sevme bencil ol kendini soyutla" nereye kadar. bu sadece depresyona sokar insanı kafayı da afiyetle yersiniz.
sadece: yanlış insanlara haketmedikleri güveni ve değeri verince şımarıp her türlü saçmalığı yapıyolar. bunu ardarda yaşayınca da "eeeeeeeeeeh yeter beee" diyip içine kapanıyosun. sadece yanlış insanlar.
sadece takmayacaksın kafana, bir de değer vermeden önce ince eleyip sık dokuyacaksın(bunu da çaktırmadan yap) bundan ibaret.
şahsen o kadar çeşitli ve çok kazık yedim ki, artık bana birşey ifade etmiyor. şimdi en iyi arkadaşlarım beni satsa kin duyarım, elime geçerse adiliğimi de yaparım(yenemediğim bir intikam anlayışım var:( ) ya da "canı cehenneme"
ama iddia ediyorum bayatı yalnız geçiremezsiniz. insan kendinden sıkılıyor bi sire sonra. onu geçtim şizofrenlik başlıyor.
yapmayın etmeyin
not:biraz düzensiz oldı da kusura bakmayın[signature][hline]Boğaz'ın Ortasında Rakı-Balık Aşksız Gitmiyor
beleş 3.5 ed.e
Sosyal ağlarda paylaş

bir de konu konu dışına açılsaydı ya geyik olurdu, ya da kavga çıkardı
edebiyat bölümüne öyle insanlar gelmiyor genelde, "sanat" pek açmıyor onları:)
bir de(yazmassam çatlayacam)
bayağı karamsar bakıyosunuz dünyaya. dediğiniz kadar karanlık iğrenç bir ortam değil burası.[signature][hline]Boğaz'ın Ortasında Rakı-Balık Aşksız Gitmiyor
beleş 3.5 ed.e
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...