Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sakata gelir miyim ?

stormeagle

Öne çıkan mesajlar

chrome said:

Bir izmirli de ciksin oyle degil abi desin o zaman.

e degil işte.

bi avrupa kenti gibi bahsetmişsin ama daha o kadar yol alamadık. Türkiye'nin diğer şehirlerinle kıyaslayınca haklısın çok büyük bir fark çıkıyor ama avrupaylada kıyaslayınca yetersiz kalıyor öyle işte.
Sosyal ağlarda paylaş

BlaCk said:

chrome said:

Bir izmirli de ciksin oyle degil abi desin o zaman.

e degil işte.

bi avrupa kenti gibi bahsetmişsin ama daha o kadar yol alamadık. Türkiye'nin diğer şehirlerinle kıyaslayınca haklısın çok büyük bir fark çıkıyor ama avrupaylada kıyaslayınca yetersiz kalıyor öyle işte.

abi kalkıpta berlin londra paris barselona roma dublin stockholm demiyoruz ama işte deniz kenarı bir avrupa şehrinden neredeyse farkı yok pek fazla..
Sosyal ağlarda paylaş

bir süre eksperlik yaptım ben. banka eksperliği. askerden ilk döndüğüm zamanlardı. gezmediğim yeri kalmadı izmirin. izmir öyle bir yer ki anlat anlat bitmez. mesela torbalıda tee osmanlı döneminde zamanında afrikadan zenciler getirmişler. adamlar yerleşmiş buraya. türkçe rap dinleyip şahinle geziyorlar etrafta. bayındır tarafı desen bir yaz gecesi rüyası resmen. dikili foça taraflarında git tribe girmeli ağlamalı kısa film çek. aliağa taraflarında böyle davetiyeli ev partileri yapılan jandarmanın baskın yaptığı villalar mı dersin. mavişehirde bohem tripler mi dersin. bambaşka bir yer olm izmir.
Sosyal ağlarda paylaş

chrome said:

Babacum benim peder crowe&howarth in ortaklarindan biri. Orada ise sokayim seni gel izmire tasin. Fresh start olur hem sana da hem de burada o paraya istabulun taksimi gibi yerde eve cikarsin tek basina ben de misafirin olurum ara ara

biri benim alanımda şunu teklif edecek. anında giderim ya
Sosyal ağlarda paylaş

ben esas istanbuldan bir arkadaşımı getirttim izmire burada teknoloji enstitüsünde bir otomasyon firmasına mülakata soktum. çocuk yeaa izmir noolcek yaa falan diyordu 5,5k ile başla dediler. 3,5k lık istanbuldaki işinden vazgeçmedi abi adam. kız arkadaşı için. kaldı ki başla demişleri çocuğa. gerçi elemanı nijeryaya 20k ile çağırmışlar c.. bilmemne arkitekt olarak ama ona ada gitmemiş. ki daha da yükselirsin demelerine rağmen. morrison abimizin de dediği gibi people are strange :)
Sosyal ağlarda paylaş

chrome said:

ben esas istanbuldan bir arkadaşımı getirttim izmire burada teknoloji enstitüsünde bir otomasyon firmasına mülakata soktum. çocuk yeaa izmir noolcek yaa falan diyordu 5,5k ile başla dediler. 3,5k lık istanbuldaki işinden vazgeçmedi abi adam. kız arkadaşı için. kaldı ki başla demişleri çocuğa. gerçi elemanı nijeryaya 20k ile çağırmışlar c.. bilmemne arkitekt olarak ama ona ada gitmemiş. ki daha da yükselirsin demelerine rağmen. morrison abimizin de dediği gibi people are strange :)

saf
Sosyal ağlarda paylaş

bir genç iş adamları derneğinde sektörlerden sorumlu kurulun başkanıyım oradan biliyorum ben de bunları. sağda solda tanıdık oldu ister istemez. izmirle ilgili sorun anlatayım abi tabi seve seve. sizin gibi güzel insanların hepsi gelsin isterim ben izmire. pisiniz gelmesin ama. pisi çok pis paticiğin çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...