Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

the rıdvan geri dönecek ama küçük bir ricası var

Cons

Öne çıkan mesajlar

Dworgian said:

BabacumMostors said:

olay xxx bunu yaptı değil toptan el birliğiyle yaptığımız şeylerden tiksindi

dasaa da

1 veya 10, farkeder mi abi? burası arkadaş ortamı ama sanal yahu. sevmediğin yeri okumazsın olur biter ne bileyim bana tuhaf gelio

Anasına atladılar abi forumun ne ortamı. Cins cins adamlar toplandı, hıyarlar da yüz verdiler sikip attılar forumun ahengini.
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

Anasına atladılar abi forumun ne ortamı. Cins cins adamlar toplandı, hıyarlar da yüz verdiler sikip attılar forumun ahengini.

E sen niye gitmedin peki? Ya da niye yönetim bu konuda bir şey yapmadı o zaman, madem genel bir şikayet var?

Yani gitmek çözüm mü? Gerçi nedir ya alt tarafı girip burada yazı yazmıyor hani ne olur zaten yazmasa.
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

Dworgian said:

BabacumMostors said:

olay xxx bunu yaptı değil toptan el birliğiyle yaptığımız şeylerden tiksindi

dasaa da

1 veya 10, farkeder mi abi? burası arkadaş ortamı ama sanal yahu. sevmediğin yeri okumazsın olur biter ne bileyim bana tuhaf gelio

Utanmasam hoplayan manda halimiz daha bi bizbizeydi diyeceğim.
Sosyal ağlarda paylaş

Osuran_boğa said:

Black-ice said:

İğrenç üyelerden nefret etmek için ciddi mesajlar atan biri mi olmak gerekiyor?

evet en azından günde 1 tane düzgün mesaj gerekiyor teyallam nası anlamak istiyosan öle anla ya

Bi kere adam ciddi mesajlar atan birisiydi zaten. Genelde konularda çok espri yapıyor diye ciddi mesajlar atmayan bir adam diye genellemen başından fail zaten.

Ki istediği kadar ciddi mesaj atmıyor olsun, forumda iğrençlik yapmak ayrı her topiğe espri yapmak ayrı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...