Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

frp hakkinda bir kac soru

THARKAS

Öne çıkan mesajlar

İstanbul aynen.. FRP die düz duvara tırmanıcam yakında .. :D (Tabi ki önce bir örümceği canlı canlı yiyerek -ıyk- Spider Climb büyümü yapacam :) )

(Ulan 20+ level mage karakter yetiştirdim, ölsem kullanmadım şu iğrenç büyüyü :) )[hline]"Only then They shall return, for That is Not Dead, which can Eternal Lie, yet with Strange Aeons, Even Death may Die.."

Arab, Abdul Alhazred;
Necronomicon
Sosyal ağlarda paylaş

benim dm'lik tecrübem olsa ben olurum dicem de. ilk önce bir iki oyun oynasam sonra deneyebilirim.

daha önce sadece çömezlere oynattım çünkü. ve ad&d biliyorum. 3rd edition bilgim sadece iwd2 ve nwn ile sınırlı. ;)

gerçi 3rd edition ph indirmiştim kazaa'dan da, hiç kasmadım monitörden okicam diye.[hline]Pretty women makes us buy beer,
Ugly women makes us drink beer.
[Al Bundy]
Sosyal ağlarda paylaş

Epic Level Handbook'a göre +15 e kadar var sanırım, şahsen +5'ten üstünü herhangibir PC ye uzaktan bile göstermem ..[hline]"Only then They shall return, for That is Not Dead, which can Eternal Lie, yet with Strange Aeons, Even Death may Die.."

Arab, Abdul Alhazred;
Necronomicon
Sosyal ağlarda paylaş

sınır yok aslında teorik olarak

ayrıca solarların elinde prime da +5 olan great swordlar var. bu durumda bu alet astralde, outlandsde, bytopia ve arcadiada +6, mount celestiada da +7 oluyo. dolayısıyla tutup mount celestiaya giderseniz ve solarla karşılaşırsanız +7 lik bi silah görmüş oluyosunuz...[hline]Endure. In enduring, grow strong...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...