Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bu dikkatsizlik daha başıma ne işler açıcak acaba.

diaboliq

Öne çıkan mesajlar

Rasmon said:

di said:

Hatun ya da eleman bi yarim saatini ayirip savciliga bi dilekce caksa imajla birlikte seni ne severler biliyo musun ?

O dilemedigin ozru "abi beni sev" diyerek dilersin. dsf

yanlışlıkla göndermiş ifade alır bırakırlar.

Geri aradiklarinda adam gibi aciklasa olurdu da su dakkadan sonra olacagini sanmam. Hele hele ana baci namus savunucusu polisimiz alacak goz altina, sonradan savci/hakim birakacaksa bile baya guzel severler o dakka. sdf

Ha bir de sikayet edenler sikayetlerini geri cekmezlerse seve sever cikacak mahkemeye.
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

Osuran_boğa said:

imam pipimizi fotoşoklatsak sana kaça patlar şöle arkaya efekt falan da koyarsın

diaboliq said:

arkasına alevler falan koy büyük patlamalar falan. istediğim şeyi paintte çizeyim mi eğer beni banlamıcaklarsa.

template olarak şu iyi.
http://en.academic.ru/pictures/enwiki/77/Mordor.png

oke yolluyorum pipiyi hazır ol
Sosyal ağlarda paylaş

diaboliq said:

Esh said:

Bi de sunu merak ediyorum telefondan ereksiyonlu cuk fotosu yollayinca karsi taraf telefonu eline aldiginda sen bisi hissediyo musun ?

Dijital dunya bu kadar ilerledi mi?

hayır abi işte karşılıklı bu işler. ben yolluyorum o da bi foto yolluyo sana. gayet hoş oluyo. video falan yolluyo. deneyin gayet süper bişey.

ama dikkatli olun.

abi olur da kızla tamamen bitirirsen ilişkiyi, fotoları atmasın oraya buraya ned bileyim yeni sevgiline ileride eşine vs?

hayır kadın milleti bu, "eski fakbadisiymiş" demez olay çıkartır çoğu

niye yolluosunuz abi foto. gerçeğini görüyorsunuz ya
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...