Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

midye dolma

Valeron

Öne çıkan mesajlar

Midyenin küçüğü makbuldur, avuç kadar midye yiyeceğine gider pilav yersin. Küçük küçük olanları daha lezzetli olur. Kuş üzümlü midyeyi düşünmek bile mide bulandırıcı.

Bir midyeciye sormuştum neden mardinliler yapıyor sadece diye. O da başkası yaparsa sikeriz demişti.
Sosyal ağlarda paylaş

Makaryos said:

izmir kordon + becks + midye.. gittim mi en az 8 tane becks ve 150 midyeden aşağıya kalkmam. tabi bir gün önceden fazla birşey yememek lazım. o sunset ile manje'nin arasında midye satan eleman (mardinli) baya güzel yapıyor. bir de balçova ata caddesi'nde bir midyeci abimiz var, o mantarlı - kaşarlı, kuru üzümlü midye satarak değişik tadlar deniyor. baya iyi tavsiye ederim.

öffff kaşarlı midye ne ya
Sosyal ağlarda paylaş

Cd- said:

Makaryos said:

izmir kordon + becks + midye.. gittim mi en az 8 tane becks ve 150 midyeden aşağıya kalkmam. tabi bir gün önceden fazla birşey yememek lazım. o sunset ile manje'nin arasında midye satan eleman (mardinli) baya güzel yapıyor. bir de balçova ata caddesi'nde bir midyeci abimiz var, o mantarlı - kaşarlı, kuru üzümlü midye satarak değişik tadlar deniyor. baya iyi tavsiye ederim.

öffff kaşarlı midye ne ya

kaşarlı olmamışta kuru üzümlü güzel oluyor
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

Midye çok güzel bişey, dolması da una bulanıp kızartılmışı da.

Ama artık yemekten çekiniyorum ya. Direk alzheimer nedeni artık sdf

+1

Abartmayın ya 150+ yiyebilmek için bir gün önceden mide boş gitmek falan. Günde 3-5 tane senede 100 ü geçmemeye çalışmak en ideali
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...