Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Humble Origin Bundle

mono

Öne çıkan mesajlar

lanet olsun bu sims 3 sitesine, öyle facia kötü bir site yapmışlar ki ne internet explorer ne firefox ile hesabıma girebiliyorum. ios safari ve android chrome siteyi yükleyemiyor bile.

püh sizin yapacağınız işe. cookie'leri silin demişler ama işe yaramadı. origin denen beceriksiz yazılımdan code redeem de edilmiyor, illa siteye girecekmişiz. sonra millet diyor neden gaben'ı seviyorsun hepsi aynı. nah aynı.

forumuna bile yazamıyorum adamların hesaba giremediğim için, bu kadar mı rezil olur bir sistem.
Sosyal ağlarda paylaş

"Ne kadar kotu olabilir ki?" diye kurdum MoH...baya kotu ya. :)

Sihirli gorunmeyen duvar dolu, ana yol haric hicbiryere gidemiyorsun...senaryo/dialoglar cidden yerlerde, boyle "Cheesy" bile degil daha beter..

Yani Murica FUK YEAH modunu kaldiririm saniyordum, bu baya sacmalamis. Oyun gitmeni istemedigi yere gidersen ya gebertiyor yada sihirli duvara tosluyorsun...yani hic yapmasalarmis oyunu daha iyiymis. W+Mouse1 ile bitirirsin muhtemelen..arada anlamsiz demolar falan..

Bir yerde "Stealth ol dostum!" diye zorladi oyun, sirf meraktan dinlemedim, daldim direk..boyle sacma sapan sayida adam spawn oldu havadan..azmettim hepsini aldim...sonra benim yanimda ki npc bir 5 dk durdu kaldi ilerlemedi oyun. Load ettim, sozunu dinledim.. Sonrada oyunu sildim.

kisaca, kosarak uzaklasin.
Sosyal ağlarda paylaş

Yani..tahminen 30-40 dk ni harcarsin..oda grafikler fena degil diye...cunku cidden o kadar gereksiz havalara giriyor ki dialoglar/senaryo sanki karsida CYBORG DINO MEGATHRON ALIEN 'lar var...yani dandini pestamalli terorist iste ya ne bu abarti..

Yanda ki odaya gidim oradan ates edim diyemiyorsun, sihirli duvar cikiyor karsina falan.

Bandwith'e yazik derim :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...