Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aramızda kendi işinin sahibi olan var mı?

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

THARKAS said:

orman ürünleri ve inşaat malzemeleri satıyoruz.

-Laminat Parke
-Deck
-Kapı
-tomruk
-kereste
-plywood
-osb

gibi ürünler var. iç mimarlar yada dekorasyon işleri ile uğraşanlar ahşap konularında destek için arasın:P

http://www.eksiogluorman.com.tr/tr/index.asp

http://www.segerorman.com.tr/

hacı ekşioğlu orman mı?

olm biz akrabayız sanırsam ya
yane kesin akrabalık var zatende yakın felanız sanırsam
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

Sen kayserilisin adam karadenizli. Karadenizlilerin yarisinin soyadi eksioglu zaten. Bunlari muteahit olani da var binlerce :P

Entegrede yesil ayancik mi vardi istanbulda efsanelesen isim. Sonra ayanciklar da cogaldi falan.

abi eahhea annem rizeli
karadenizlilerind eğil bu arada rizelilerin soyadı ekşioğlu özellikle ikizdereli olanlar
bu arada evet akrabaymışız eauhhufasfsafas
Sosyal ağlarda paylaş

Yakın tanışıklığım olan kuzen sayım 497 den 498 e çıktı. Hemde müşterimiz .Çok mutluyum:P

Bu arada amma çok keresteciye ihtiyacı olan varmış çok iyi oldu topic.

İnşaatçılar yeni eve çıkıp parkeye ihtiyacı olanlar içinde ahşap tahta parçası olan herhangi bir şeye ihtiyacı olanlar özel mesaj atsınlar:)
Sosyal ağlarda paylaş

abi benim de kendi işim olsun ya.. çok sıkıldım lan.. aslında gençler sırf buradan portföy çıkarsam iki haftaya gider sigorta acentesi açarım, kendi komisyonumdan keser indirim yaparım lan. risk mühendislerini de ayarlarım, underwriterlardan da iyi fiyat çektiririm

şurada 3-4 kişinin iş yerini sigortalasam yıllık gelirimi ikiye katlarım, çok mutsuzum lan :/
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

abi benim de kendi işim olsun ya.. çok sıkıldım lan.. aslında gençler sırf buradan portföy çıkarsam iki haftaya gider sigorta acentesi açarım, kendi komisyonumdan keser indirim yaparım lan. risk mühendislerini de ayarlarım, underwriterlardan da iyi fiyat çektiririm

şurada 3-4 kişinin iş yerini sigortalasam yıllık gelirimi ikiye katlarım, çok mutsuzum lan :/

hahaha o zaman ama riski sen almış oluyorsun. sigortaladığın bir yer yansa mesela, direk iflas edersin :P
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

olm birak bu isler, senle bi dukan acalim. aksama kadar kapida otururuz.

oturma odası takımı satalım, işimiz oturmak olsun hani "oturma dükkanı" gibi sonra "oturma" kelimesine yabancılaşalım

oturma
oturma
oturma
oturma
oturma
oturma
oturma
oturma
oturma
oturma
oturma
oturma
oturma
oturma
oturma
oturma
oturma
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:

var
napıcan

Lan olm dün sırf Baltica var diye arkadaşları Ankradaki yerinize götürdüm, şikayet nedeni ile ruhsat da alamadınız aylardır kaldırmışsınız balticayı?
Anam sonra bi baktım, senin enişten(sanırım öyleymiş) arka çapraz masada götürüyor balticayı. Acayip puan kırdık ve ilettik işletme müdürüne şikayetimizi. Büyük ihtimal bidaha uğramayız çünkü "O işletme sahibimiz" diye bi cevap aldım "O neden içiyor o halde" dediğimde. "6 kişi riske atamam, veremem size bira" dediler bide.

Bilgin olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...