Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Half Life 2 - 177 dk -

screamer

Öne çıkan mesajlar

eeh ne var ben 176 dk da bitririm:D şaka bi yana suyu çıkmaya başladı bu işin yarın bi gün her oyuna zaman koyacaklar herhalde[signature][hline]Her şey aslında sadece kalbimden akıp giden bir "Nil"di.
[i]Hayatta en büyük sevgileri hak edecek kadar mükemmel ama herkesin sevgisini hak etmeyecek kadar özelsin sen N[/u]il...[i]

[Bu mesaj LevieMaxilack tarafından 06 Aralık 2004 18:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Benim de oyunu oynayacağım falan yoktu. Sadece sistem yetersizliğinden de değil aslında uçan bir bilgisayarım bile olsa oturup hl2'yi bitirmeye kasmazdım muhtemelen ama sabaha download biter, okuldan dönünce de izlerim ve bitirmiş kadar olurum :)

h1 videosunu da sıkılmadan izlemiştim. Gerçi bu iyice uzun ama... Parça parça izlerim.[signature][hline]shotokan kedisi
Sosyal ağlarda paylaş

said:
YSidiousY, 06 Aralık 2004 20:51 tarihinde demiş ki:
iyi kasıolar ama boş kasıolar bence

İşi gücü yokki elamanin kasio bitirio işte..[signature][hline] Erst wenn die Wolken schlafen gehen
kann man uns am Himmel sehen
wir haben angst und sind allein

Gott weiss ich will kein Engel sein
Heaven Must Be Hell in Sky
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mayfer, 06 Aralık 2004 21:14 tarihinde demiş ki:
oynamayip videosunu izliyo.. ilginc :)

:) Bilgisayarda oyun oynamıyorum ki, kesmiyo beni ve sıkılıyorum ne olursa olsun. Sadece need for speed 2 oynadım uzun zaman sonra, o da konsola daha geç çıktığı içindi. Onu da sonra konsolda 2. defa bitirdim.

Ama bazı oyunları da izlemesi güzel oluyo ya... Şimdi bunun da grafiği falan güzeldir inşallah. Mesela Driver 3... (hani şu b@bcası Driv3r olan oyun) Oyun olarak berbat bir oyun ama birileri bitirip de videoya çekse kesinlikle izlerim. Tam bir Amerikan filmi misali arabalar, kovalamacalar falan.

Half Life'ı izlemekten de çok büyük keyif alırım. Hatta oyunu oynamamama rağmen en sıkı takip ettiğim topiclerden bir tanesi Half-Life'ın konusu üzerine olan. Ne bileyim, izleyici niteliğini seviyorum ben :p[signature][hline]shotokan kedisi
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ati, 06 Aralık 2004 21:20 tarihinde demiş ki:
said:
YSidiousY, 06 Aralık 2004 20:51 tarihinde demiş ki:
iyi kasıolar ama boş kasıolar bence

İşi gücü yokki elamanin kasio bitirio işte..

Çok ayıp o adamlar büyüyünce Freeman olacaklar[signature][hline] Calculus diye bir şey buldum, finalde sorumlusunuz!..
Sir Isaac Newton (Cambridge Üniversitesi'nde hocayken)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LevieMaxilack, 06 Aralık 2004 18:55 tarihinde demiş ki:
suyu çıkmaya başladı bu işin yarın bi gün her oyuna zaman koyacaklar herhalde

bu zaten uzun zamandır vardı. time attack veya done quicker vs deniyor.
ilk www.suprnova.org'da görmüştüm, mario ile ilgili, ama hileliydi o.
sonra quake'i felan da koydular.

bu videonun bir de ultra high quality olanı var, 1.5 GB felan bişi..[signature][hline]Did you know that 4 out of every 5 people have the potential to be a zombie?

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 09 Aralık 2004 04:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Çİkref onu oyniyan indirdim Valla çirkef ama Easy de oynio ehuhe olmadi şimdi cık cık[signature][hline] Erst wenn die Wolken schlafen gehen

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ardeth, 09 Aralık 2004 04:44 tarihinde demiş ki:
planescapei bitirsin bakim 177 dakikada beyni folloş olmazsa neyim :))

+99999999999999[signature][hline][ img ]http://images.google.com.tr/images?q=tbn:X76HDelhj5UJ:www.aoqz76.dsl.pipex.com/Web%2520Page%2520Components/Wallpaper/Music/Slipknot%2520Pain.jpg[ /img ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 09 Aralık 2004 18:23 tarihinde demiş ki:
hardda oynuyormuş..

O yalan işte hard da combineler bu kadar çabuk ölmüo..[signature][hline] Erst wenn die Wolken schlafen gehen

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...