Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive #3

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

ben şimdi aldım oynadım falanda yeni silah dediğiniz 1-2 tane gördüm ben,gerisi hep aynı gözüküo bende. şimdi bide bu elalemin silahları kırmızılı mırmızılı biz nası yapcaz onu ?

bide şey ölünce adamları izliyorumda sarı gözüküo düşmanlar onlarda böle duvar arkasında falan, yoksa ben ölüyüm diye mi görüyorum.

silah milah değişebilio mu yoksa ? bi kısa tuto verin bana ya bu ney ya. bide nerde oynuyonuz bende orda oynim nası gelcez oraya
Sosyal ağlarda paylaş

Silph yanlız direk hex ya , yani bilgisayarda falan hile yok , adamın el göz kordinasyonu öyle direk.

Ben baya bildiğin counter strike oynamayı bıraktım herif yüzünden , 3-4 kere burda anlatmışımdır;

Bomba A alanında duruyo bunlar , bizde a Long olan yerden geliyoruz , elimde AWP var , daha dürbünü açamadan adam headshot yemişim , baktım elinde desert eagle silph duruyor orda , rage quit falanda değil , dedim ki bu ölüm baya bildiğin ölümdür benim için , counter strike karakterim artık öldü dedim ve bıraktım sildim oyunu falan.

O yüzden sana hex demeleri falan normal. Hexsin çünkü sen direk kendin.
Sosyal ağlarda paylaş

Valeron said:

tuto verin la

Steam profiline resim koyduğunda counter-strikeda da direk o gözüküyor.

Silahlar ve kutular oynadıkça dota gibi maç sonunda düşüyor, haftada max 4 tane ama. Kutuları yine dotadaki gibi key satın alıp açabiliyorsun. Silahları da çok beğendiklerini marketplaceden direk alabilirsin eğer istersen, ejderha dövmeli terorist tabancısı, siyah awp falan favorilerden işte. Oyuniçinde inventory'e giriyorsun, yeni silahlardan istediğine tıklayıp replace diyorsun değiştiriyor.

O sarı gözükme şeysi de sadece ölüyken oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

şu oyunun communitysi hiç değişmicek abi. acıdım verdiğim paraya 14 saat oynamışım şu ana kadar ama bir daha girer miyim bilmiyorum. hiç bir oyunda 1 numara olayım gazım olmadı hiç, butthurt fln değil olayım yani.

dün competitive denen olaya bakim dedim. işte başladık fln. abi sürekli birisi konuşuyor, ama yaş max 14 fln yani. adamı naptıysam susturamadım. mute etmeyi de bilmiyorum. (biri anlatsın). competitive olduğu için oyundan da çıkamıyorum (sanki çok öemli verdiği penalty benim mallığım). komple kapadım bilgisayarın sesini. abi yok. çocuk sürekli konuşuıyor ama BÖĞÜRE BÖĞÜRE

şimdi gene girdim deathmatch yapim, sinirlenmem vs diye. yavşağın teki, sürekli olarak milletin ismini yazıyor. örnek olarak Jeez jeez diye ama 50-60 kere. oyunda flood protection yok bu arada çok ilginç. belki serverdan servera farkediyordur bilmiyorum ama bunda yoktu. sonra what diyorsun "do you trade me golden box?". çocuk bunu oyundaki 5-6 kişiye yaptı. abi anlatamam ama nasıl rahatsız ettiğini ya. min 30 kere ismini söylüyor sonra trade istiyor. no diyorsun bıkmadn usanmadan sürekli aynı şeyi yapıyor. biri nasıl mute edilir diğer oyuncular anlatsın.
Sosyal ağlarda paylaş

buraya wot döşeyene kadar internete yazsan bulmuştun sdfs

oyunda bi alt tab yapmaya bakar. pes etme ben özellikle türk serverlarında oynuyorum. troll'e counter-troll yapıyoruz.

taba basılı tutarken yukarı aşağı oklarla kullanıcıyı seç enter de. block all comm diyince ne sesini duyarsın ne yazısını görürsün.

amma kırılganmışsın sen de eheh
Sosyal ağlarda paylaş

Mithat said:

Silph yanlız direk hex ya , yani bilgisayarda falan hile yok , adamın el göz kordinasyonu öyle direk.

Ben baya bildiğin counter strike oynamayı bıraktım herif yüzünden , 3-4 kere burda anlatmışımdır;

Bomba A alanında duruyo bunlar , bizde a Long olan yerden geliyoruz , elimde AWP var , daha dürbünü açamadan adam headshot yemişim , baktım elinde desert eagle silph duruyor orda , rage quit falanda değil , dedim ki bu ölüm baya bildiğin ölümdür benim için , counter strike karakterim artık öldü dedim ve bıraktım sildim oyunu falan.

O yüzden sana hex demeleri falan normal. Hexsin çünkü sen direk kendin.

amma yağlamışsın müdür ya

adam kötü oynadığında da tam kötü oynuyor görsen. sanırsın fareyi sikine bağlayıp oynuyor. öyle maçları yakalayıp o günler alacaksın SS ehehe
Sosyal ağlarda paylaş

matchmaking dediğin competitive di mi

@gold, abi kırılganlıkla alakası yok. adamın bana bişey dediği yok ki. 12 yaş hareketlerine katlanamıyorum abi. düşünsene takımında biri var, ve tek yaptığı bot gibi birinin ismini 50-60 kere durmadan DURMADAN LAN DURMADAN 50 60 KERE tekrar edip, what diince şu itemi trade eder misin demesi. çok sinir bozucu ya. adamın tek amacı bu. adam kimseyi öldürmek istemiyor, tek derdi soktuğum silahında skin olması. töbe töbe ya
Sosyal ağlarda paylaş

evet competitive ama zevk alabilmek için en az şu yıldız ranklerden lazım orta seviyedekiler yani, onun altı çavuş matchmaking senin tarif ettiğin mal bebeler doluyo. sanırım doluyodur yani o kadar düşükte oynamadım hiç sdf

http://www.pro-hl.com/images/prohl/csgo_ranks.jpg

seninki neki, hiç bi comp maçta trade yapmaya çalışan görmedim daha 500 küsür win var, 2 katını da oynamış olsam 1000 maçta.
Sosyal ağlarda paylaş

competitive değildi zaten deathmatch di. competitve tecrübem yok 2 kere yaptım şimdiye kadar. daha dün öğrendim öyle bişey olduğunu. zevkliymiş ama inferno yu kzandım diğerini kaybettim. şu an 1 winim var yani fasdasd

trip, adeks ten sonra evden oynamak bi garip geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...