Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

LG G2

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

Günde ortalama 8 saatim yolda geçiyor,arabayı başkası kullanıyor,sabahtan öğlene kadar müzik ve gazeteler,öğleden sonra diziler ve internet.mobilde şehir dışı olduğumdan 3g emiyor şarjı.saat 2 gibi ilk batarya bitiyor ,ikincisini takıyorum,eğer şehir dışında kalmam gerekirse ikinci bataryayı dengeli kullanıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

eğlence de konusu vardı oraya yazmıştım ama eğlence olunca tabi pek sallamadı kimse :P
Catze said:

Bu G2 alınır mı acaba ya? Ben S3 almaya gidip, LG 4X HD almaya ikna edilmiş biriyim, telefonun malzeme kalitesinden falan çok memnundum ama kamerası bir Iphone 5 değildi mesela, yanına bile yaklaşamıyordu, yazılımı ise süper kötüydü, dokunmatik kalibrasyonu kendi kendine sapıtıp, ekranın ışığını açmamaya falan başladı. Bir de o sıralarda android güncellemesi geldi, o güncellemeyi yapınca telefon inanılmaz yavaşladı falan, güvenemiyorum LG'ye pek ama bu telefonda acaip akıl çeliyor.

bi yardımcı olun lütfen
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni bir telefon alayım diyorum, şu an htc one x kullanıyorum, bunu kız arkadaşıma veya aileden birilerine verip g2 almayı düşünüyorum.
-tek sıkıntım alıştığım sense arayüzünden sonra g2 arayüzüne alışabilir miyim.
-bir de htc nin yazılım desteği biraz sıkıntılı oldu,her yeni model çıkardığında bir öncekini sallamamaya başladı. ki bu durum lg nin eski modelleri için de geçerli. ama bu modelden sonra akıllandığını ve bu desteği uzun süre kesmeyeceğini düşünüyorum. bu durum sizce de böyle olur mu
-bir başka merak ettiğim durum ise şu an kullandığım one x yarım saat kadar müzik dinlerken webde sürtünce veya facebook da takılmadan sonra alev gibi oluyor,ki eğer kurduğum app(TempMonitor Lite)yanlış göstermiyor ise 47-48 derece civarına geliyor,web browsing veya facebook olayını kapatınca ise 3-4 dk içerisinde ortam sıcaklığına göre 27-30 derece civarına geliyor,bu durum g2 için de geçerli mi?
şu soruları kafamdan atabilirsem 32 gb versiyonunu alacağım.
Sosyal ağlarda paylaş

- Sense arayüzünden sonra LG'nin arayüzü hayal kırıklığı yaşatabilir. Software olarak baya kötüydü.
- Yazılım desteği olarak HTC One ile 4.3 ü ilk verecek üretici olacakmış. HTC bence cihazında koşacak en stabil ROM'da bırakıyor. Sense yazılımını da cihazlarında major bi update'e gitmiyor. Baktığında her cihazın latest rom'u stabil. Ne biliyim, mesela HTC Sensation, 4.0.3'te kaldı. 4.1.2 gelse cihazda ne değişecekti? Yazılım desteğine takılmamak lazım. S2'ye 4.1.2 gelmiş. Fakat cihaz takıla takıla çalıştırıyor mesela. Çıkarmış olmak için çıkarmasınlar mümkünse.
- Isınma konusunda XDA'deki bölümüne bi bak istersen. Bilgim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Litminov said:

Bir ara LG Nexus 4 çok ısınıyor diyorlardı. LG'nin diğer telefonlarına bakmadım ısınma sorunu var mı diye ama G2 için ilk izlenimler beklenilebilir.
n4 aynı işlemciyi kullanan telefonlar kadar ısınıyor daha fazla değil. Arka kısmı cam olduğu için daha fazla hissediliyor, bu problem plastik kapaklarda daha az hissediliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...