Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

paticik gay forumu dedim dedim inanmadınız

Katibim

Öne çıkan mesajlar

Catze said:

aquila said:

terbiyesiz dediginiz adamla, terbiyesizlik yaristirmak hosunuza ne kadar gidiyo ya, cok acayip.

e nedir yani, adam hakaret edio siliosunuz o mesajı sonra aynen devam ? adam gibi bi yönetim olsa suyu çıkmayacak bu adam da zaten hiç buralarda olmayacaktı

Ağla olm ağlamayana meme yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Catze said:

aquila said:

terbiyesiz dediginiz adamla, terbiyesizlik yaristirmak hosunuza ne kadar gidiyo ya, cok acayip.

e nedir yani, adam hakaret edio siliosunuz o mesajı sonra aynen devam ? adam gibi bi yönetim olsa suyu çıkmayacak bu adam da zaten hiç buralarda olmayacaktı

biraz da ben sicayim orta yere diyosun yani, sen de haklisin kardes.
Sosyal ağlarda paylaş

Skyfire said:

Sequoya said:

Bana saldırın diyorum mal mısın? Başkalarına niye saldırıyorsunuz benim üstümden.

Umursuyorum falan mı sanıyorsunuz sizleri? Hayır tabii kide siz nasıl eğleniyorsanız bende eğleniyorum. Sirk gibisiniz benim için.

Gerçek hayatta bu kadar fakirlerin arasında takılamadığım için burada atıyorum hevesimi.

Burası benim akvaryumum size de yukardan yem atıyorum birbirinizi yemenizi inceliyor ve gülüyorum.

Emin olun ben daha çok eğleniyorum. Gelelim Esh'e bu adamın ne yaptığım şeyleri desteklediğini gördüm nede başka hayır adama sataşmak ne.

Benim blekaysa uyuz olup anasına bacısına sataşmam gibi bişey. Yada facebook arkadaşlarına mesajlar atıp ibnenin arkadaşı ibnedir vay bilmemnaptımın şeklinde mesajlar atmam gibi bişey.

Ayıp olm. Bana saldırın Kara Murat benim smiling smiley

Böyle karaktersiz bir herif bi de durduk yere anneye saydıracak kadar ezik esh nasıl hala forumda barınıyor anlamıyorum.
Patiye para mı yediriyorlar her ay ne lan bu. Yönetim resmen salağa yatıyor;susuyorsunuz hep, sizi de en son taklaya getircek Sequo olcak. Yönetim kendine gel

Emin ol adam senden çok daha karakterli.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...