Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

warrior

Yoshimitsu

Öne çıkan mesajlar

duyduğuma göre blizzard warrior ın içine etmiş

http://forums.worldofwarcraft.com/board.aspx?fn=wow-warrior

buradaki threadlerin onda dokuzu blizzard'ın warrior için (söz verdiği gibi) iyi değişiklikler yapmadığı, yerine onu sertçe nerflediğini yazıyor. hatta bir tanesinde sadece bir elinde shield kullanan ve diğer eli boş olan bir paladinin oyunun en güçlü baltalarından birini (dreadforge retaliator) kullanan bir warriorı düelloda yendiğinden söz ediliyor:

http://forums.worldofwarcraft.com/thread.aspx?fn=wow-warrior&t=15775&p=1&tmp=1#post15775

size soruyorum, ob da oynayan patiler, doğru mu bu?[signature][hline]There is no pie in Baghdad. The pie is lost in the desert. It cannot read a compass. It is retarded.
Sosyal ağlarda paylaş

warior/dwarf tufek kullanabiiyomu? ll kactan itibaren kullanabiliyor ve nerde train ettirmek gerekiyor?[signature][hline]anuria 50 armsman kay
cadet 50 polearmsman kay
kesme seker 50 scout quenivare
numune hastahanesi 50 necro quenivare
anuria 50 paladin quenivare
asker 50 mercenary quenivare
osimdi asker 50 cleric quenivare
iyilik melegi 50 cleric quenivare
Sosyal ağlarda paylaş

su an pvp de paladin overpowered,dun southshore sinirinde 3-4 saat pvp yaptik,10 vs 10,5 vs 5 vb. paladin gercekten cok guclu,command seal gibi bir sey olmamali bence,silahla 100 vuruyorum command seal 150 vuruyo,cons 150 vuruyo ... tek vurus 400 dmg bu 35+ adama dmg im,mail kullanan bir warior a.paladin nerflenmeli.[signature][hline]3x Paladin @ 9. PvP Server...
Group without paladin?same as a man without penis...
Sosyal ağlarda paylaş

nerflenmeliydi ama bu kadar degil,paladini nerflediler dediler bence tam zitti oldu,oyun cikana kadar daha cok degisiklik olcak gibime geliyorlar,shamanlada buyuk ihtimal oyniycaklar biraz,shamanlarida biraz nerf bekliyor,hunterlari buyuk ihtimal yine buffliycaklar.[signature][hline]3x Paladin @ 9. PvP Server...
Group without paladin?same as a man without penis...
Sosyal ağlarda paylaş

Hunter ozellıklı n.elf ıse pwm ıcın ıdeal derım fakat pvp de ıı deıl kesınlıkle bı shaman yada bır warrıor karsısında ıı deıl[signature][hline]Ash nazg durbatuluk,ash nazg gimbatul,ash nazg trakatuluk agh burzum-ishi krimpatul...
Ennyn Durin Ultan Moria:Pedo mellon a minno.Im Narvi hain echant:Celebrimmo o Eregion teithnt i thiw hin...
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
Warrior oynayan arkadaşlar biraz daa bilgi verebilirse sevinirim. Çünkü warrior oynamak istiorum ama rezil bişey olduysa kararımdan vazgeçebilirim..

Edit: Warrior yerine rogue ya da hunter olmam daa ii mi olur? (Sevdiini oyna demeyin, rogue'u daa çok seviorum ama warcraft tarihinde warriorlar daa çok hoşuma gidiyor.. Warcraft dışındaki tüm mmorpglerde de ranger yani hunter tarzı sınıflar seçmiştim o yüzden hunter da olabilir..)

[signature][hline]Birini suçlamak için işaret ettiğinde, diğer 3 parmağınında seni işaret ettiğini unutma..

[Bu mesaj Dungeon_Master tarafından 08 Aralık 2004 13:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
copperelf, 15 Kasım 2004 17:14 tarihinde demiş ki:
30. lvl ve ustu hunterın pvp si nasıl acaba?
yani benim tek endisem şu; mob petin tauntuna takilirda enemy takilmaz bodozlama dalar okcuya....

exp kastıgımız yere bugun lvl 38 hunter geldi. orc hunter. raptor peti vardi. amcaya girdigim andan itibaren 7. sn yede %yere dustu. cheat dead degildi cunku pet de oldu :D
sonra adam beni 100 metre ilerden gorup topuk atti resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dungeon_Master, 08 Aralık 2004 13:49 tarihinde demiş ki:
Warrior oynayan arkadaşlar biraz daa bilgi verebilirse sevinirim. Çünkü warrior oynamak istiorum ama rezil bişey olduysa kararımdan vazgeçebilirim..

Edit: Warrior yerine rogue ya da hunter olmam daa ii mi olur? (Sevdiini oyna demeyin, rogue'u daa çok seviorum ama warcraft tarihinde warriorlar daa çok hoşuma gidiyor.. Warcraft dışındaki tüm mmorpglerde de ranger yani hunter tarzı sınıflar seçmiştim o yüzden hunter da olabilir..)

Beyler bi de sorularıma cevap verseniz. Onun için uplamıştım ama neys.. Rogue olmak aklıma yattı gibi.. Bizim guildde daa çok rogue olucak bu gidişle.. :)[signature][hline]Birini suçlamak için işaret ettiğinde, diğer 3 parmağınında seni işaret ettiğini unutma..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Çünkü warrior oynamak istiorum ama rezil bişey olduysa kararımdan vazgeçebilirim..

şu anda iyi mi değil mi yorum yapamam, ama kötü diye başka bir class seçmek iyi olmaz bence. bir kaç ay boyunca her an dengeler değişebilir. hangi class'ı hangi race'i seviyorsam onu oynardım ben olsam.[signature][hline]"Oğluuuum, esprinin şakası olmaz!" Sezai Gündoğdu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dungeon_Master, 08 Aralık 2004 14:05 tarihinde demiş ki:
said:

Beyler bi de sorularıma cevap verseniz. Onun için uplamıştım ama neys.. Rogue olmak aklıma yattı gibi.. Bizim guildde daa çok rogue olucak bu gidişle.. :)

Warrior kotu falan diil. Bakin hicbi zaman bi class ise yaramaz ya da kotu olmayacak. Bosuna aklinizi kurcalamasin bu. Ama iste warrior yerine rogue acarsan, hata edersin cunku alakasi bile yok ikisinin. gucsuz kalirsin, bu seferde rogue'lar kotu dersin... [signature][hline][Golden Horde]Goyal Xar

[Bu mesaj riglous tarafından 08 Aralık 2004 20:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

warrior ile rogue'nun oynayış stili tamamen farklı bir kere.

Sen, katıksız kaba kuvvet ile elindeki baltayı savurdukça rakibinden yükselen haykırışları ve gözlerindeki vahşeti görmeyi bekliyorsan 2h bir silah kullanan savaşçı senin açlığını giderecektir.

Eğer rakibinin, büyü sözlerini bir araya getiremeyecek kadar şaşırtıp daha kendisine neyin saldırdığını anlayamadan yere yığıldığını görmek istiyorsan rogue senin stilindir.

Bunların arasında kendine en uygun olanı seçmek senin kararın.başkalarının seçimlerinin seni etkilememesi gerek.Lakin blizzard'ın hiçbir classı güçsüz bırakmayacağına inanabilirsin tek yapmak gereken kendine uyan classı seçmek.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...