Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NFS: Underground 2 (full)

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

said:
XaYd3r, 15 Kasım 2004 19:00 tarihinde demiş ki:
ya arkadaşlar benim bir sorunum var oyunda arabadaki neonlar fln bi acaip gözüküyor win me - asus ati radeon 9600xt - 4.11 sürümü driver kullanıyorum. çözümü bilen var mı acaba?

hadii yaa bende 2 gün sora aynı ekran kartını alcam işallah sorun çıkmaz bu arada ekran kartı performansı iimi bu oyun için???[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
riglous, 16 Kasım 2004 01:02 tarihinde demiş ki:
said:
UnKnownTR, 16 Kasım 2004 00:25 tarihinde demiş ki:
bende bu oyunun hile kodlarini ariyorum, birkac tane buldum ama calismadi. calisan kodlara sahip olan yada bir link verebilecek olan var mi acaba?

Oyunun asli daha cikmadi. sabredin onlar da cikar.

ben soyle birsey bulmustum ama..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ReD_DoG, 16 Kasım 2004 00:41 tarihinde demiş ki:
hadii yaa bende 2 gün sora aynı ekran kartını alcam işallah sorun çıkmaz bu arada ekran kartı performansı iimi bu oyun için???

performanstan gayet memnunum 1280x960 çözünürlükte full detail 6x AA - 16x AF ile hiç bir takılma yavaşlama olmadan oynuyorum. (amd 2500 ve 512ddr333 ram var)[signature][hline]Yaşamı yaşanır kılan bazen olumsuz bazende olumlu olan insan düşünceleridir.

Xayder Tearaway
Sosyal ağlarda paylaş

Ben varım. Arkadan itişli Supra virajlı tırmanışlarda beni çok zorluyordu, tuningden sonra bir hayli oturaklı oldu.

Bu arada ben de bitiremedim bir türlü. Jip falan aldim, onunla da 3 yarış bitirdim ve kaldım öyle ortalıkta. Body modifiye yapan bir dükkanın oralarda ana haritada mavi bir halka yanıp sönüyor... Ama yok bir icraat.[signature][hline]Kenderleme, 15 Kasım 2004 12:42 tarihinde demiş ki:
bu dolar kaç para lan 1455 diyo ntvmsnbc'de kafam girsin lan buna para lazım olduğu zaman düşüyo şerefsiz kahrolsun amerikan emperyalizmi ulan
Sosyal ağlarda paylaş

Gelen telefonlari dinleyin dikkatli, "surda yaris varmis ama tam yerini bilmiyoruz, git bak bi oralara" deyip kapatiyorlar, ben Stage 3'u bitirmek icin Hotel Plaza civarlarinda bi yaris bulmustum mesela.

Stage 5 biter bitmez de oyun tamamen bitmiyor, hala Free Roam ile Outrun zevki alabiliyoruz, veya World Map'den "Not Completed" dedigi yarislari bitirip completion'i %100e getirebiliyoruz (hatta bitirdiklerimizi de yeniden oynayabiliyoruz, para kazanmak icin hos). Henuz bitiremedim tamamen ama bitirince Wide Body Kit'ler falan da cikacak sanirim bodyshop'larda, kapali bende henuz.[signature][hline]Gesp (a.k.a Baggio) | [b]Email: [email protected][/b]
Iki kisinin cektigi, tombala degildir.
Sosyal ağlarda paylaş

stage 3 ü geçmek için dvd cover yaptırmanız gerekio bunun için arabanızı 6 yıldızlı yapmanız gerekio 6 yıldız yaptıınızda hmn çıkıo dvd cover sora bitane url çıkıo onu bitirionuz sora evo çıkıo.1 yarış sora 1 url daha çıkıo sora skyline çııkıo .impreza ne zmn çıko acaba (gerçi bitek impreza kaldı çıkmıan)???[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

kim demiş jipler güzel olmuo di yrn koyarm hummer ımı aklınızı alırım..
yannız arabaya böle farklı açılardan bakamıorm sinir oldum?spoiler alıcam arkadan gözüküo sadece bitane beenip alıorm bi çıkıorm irenç bişi..
bu arada 2 arabayı aynı anda modifiye etmeye çalışmayın olmuo yani..
rx8 ne zmn açılıo? sırf o açılsın die oynuorm şuan %50si bitti oyunun hala ortalarda yok:([signature][hline]şöförün hatasını toprak örter..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
XaYd3r, 15 Kasım 2004 19:00 tarihinde demiş ki:
ya arkadaşlar benim bir sorunum var oyunda arabadaki neonlar fln bi acaip gözüküyor win me - asus ati radeon 9600xt - 4.11 sürümü driver kullanıyorum. çözümü bilen var mı acaba?

Details'i full yapınca gidior o. Alt detail'lerde öyle gözüküo. Bende de Asus 9600xt var. Performansı iyi değil bu arada. Oyunun içinden 4x FSAA açınca yamuluo. Extra contrast gereksiz bişi zaten.[signature][hline]This Cat Scratches Free.

[Bu mesaj Catscratch tarafından 17 Kasım 2004 11:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...