Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NFS: Underground 2 (full)

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

said:
Etos, 14 Kasım 2004 17:13 tarihinde demiş ki:
e bayağı yarıştım falan ama haritada yarışacak yer işareti kalmadı. ne yapacağım şimdi? (daha oyunun ortalarına gelmedim)

kendi garaj ında worldmap dio orda bütün yarışlarvar not complete olanları yarışcaksın.direk yarışınca para vermio yanlız.ilk girdiinde bi kere yarışa restart çak ozmn verio para.

bu arada kimsede oyun kare kare deiilmi yawwwssss???[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

okadar okudum kimse yazamış map de gozuken kahverengi arabalara yaklasıp enter yaptınızmı onunla kapısıyorunuz arayı 300mt acan 100$ kapıyor (kaybedersen 100$ gidiyor), acayip bisi buldum arayı biraz acıp elfreni yapıyorum ustune dogru gidiyorum mal donene kadar olay bitiyor :) tavsiye ederim 3k kastım wala böle :p[signature][hline]Şanlı FenerBahçe için TIK!

[Bu mesaj pokemon__RIZA tarafından 14 Kasım 2004 21:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
MoMo, 14 Kasım 2004 18:15 tarihinde demiş ki:
oyunun cd keyını ıstesem olur mu acaba?

olmaz[signature][hline]Guitarist Dark Elf Commander
------------
Blackice, 19 Ağustos 2004 03:57'da demiş ki:
OHA PUHUAHEAHAH osurugumdan annem uyanmış Hehahaehah osurdum kapı açıldı direk noluyo olm diyo bi de bılı zort diye çıktı EHeah
Sosyal ağlarda paylaş

said:
pokemon__RIZA, 14 Kasım 2004 21:51 tarihinde demiş ki:
okadar okudum kimse yazamış map de gozuken kahverengi arabalara yaklasıp enter yaptınızmı onunla kapısıyorunuz arayı 300mt acan 100$ kapıyor (kaybedersen 100$ gidiyor),

zaten kız oyunun başında anlatıyor olayı. özel olarak niye yazmamız gerekiyor ki?[signature][hline]Her şey aslında sadece kalbimden akıp giden bir "Nil"di.

[Bu mesaj LevieMaxilack tarafından 14 Kasım 2004 22:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LevieMaxilack, 14 Kasım 2004 22:18 tarihinde demiş ki:
said:
pokemon__RIZA, 14 Kasım 2004 21:51 tarihinde demiş ki:
okadar okudum kimse yazamış map de gozuken kahverengi arabalara yaklasıp enter yaptınızmı onunla kapısıyorunuz arayı 300mt acan 100$ kapıyor (kaybedersen 100$ gidiyor),

zaten kız oyunun başında anlatıyor olayı. özel olarak niye yazmamız gerekiyor ki?
neler sorulmuş??? bumu sorun oldu şimdi[signature][hline]Şanlı FenerBahçe için TIK!
Sosyal ağlarda paylaş

oyunun %45 ini tamamladım gerçekten 1 e göre güzel oyun yoldaki kedi gözlerinin farlar üstlerine doğru durduğunda parlamaları, nos u ilk açtığımızda ani hızlanmadan ötürü arabanın stop lambalarının ışığının uzaması, yol tutuşunun daha rahat olması yani herşeyi güzel 2 şeyi eksik hasar alma olayı birde polis ama bu 2 si olsa bayağı kastırıcı bir oyun haline gelebilirdi neyse şu an için gayet güzel atmosfere sahip bir oyun.[signature][hline]Yaşamı yaşanır kılan bazen olumsuz bazende olumlu olan insan düşünceleridir.

Xayder Tearaway
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mike-de-Morgoth, 15 Kasım 2004 11:43 tarihinde demiş ki:
ya ben daha 1. bölümdeyim oyununu çözemedim be abi 2 tane yarış yaptım sonra o yarış yerleri yok oldu felan ortalıkta mal aml gezniniom ne yapacam.?

garajda world map var ordan yarışları bulabilirsin.

ama ben de stage 2'ye geçemiyorum world map'te. ve aynı şekilde mal mal dolaşıyorum ortalıkta. ne yapacağım??
Sosyal ağlarda paylaş

benim bugün bir yarışta çöktü oyun bir daha açmadım hiç siz böyle bir olayla karşılaştınız mı
edit://o yarışı save etmiş kerata mutlu oldum :)[signature][hline]Benim Şirin Ezik Sitem
Estel_Anorien, 03 Eylül 2004 01:16 tarihinde Head'e demiş ki:
ulan kelle

[Bu mesaj nameless13 tarafından 15 Kasım 2004 22:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...