Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İran'ın Mahrem Odaları

downwhereiam

Öne çıkan mesajlar

BonePART said:

abi Türkiyede yaşayıp daha kara kadına özenmek nedir anlamıyorum
etraf kara saç kara gaş kara göz hatun dolu
avrupaya özeneni anlarım sarısı kızılı burda yokta
iran ne anasınıs atıyım

Türkiye'de hep siyah saçlı siyah gözlü var diye Monica Bellucci'ye güzel demiycek miyiz şimdi?
Sosyal ağlarda paylaş

Iranli ogrencilerin bi gueupla tura gitmistik 2-3 ay once, tur boyunca bizim kezbanlar "cok killilar, kara kurular, boya kupu bunlar direk, cingene direk bunlar, gak gul abuk subuk dilleri var, igrenc giyiniolar renkli renkli iyyyy, kaslarini bile almayi beceremoyorlar, ben gordum bu salaklardan biri sabah tuvalette biyiklarini jiletle aliyordu!!!" Seklinde daha aklima gelmiyen bilumum hakareti dizdiler ki dutchlara bile bu kadar zalim giydirmiyorlardi

O zaman iranli kizlarda gercekten bi isik var dedim iste eheuehu
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

Soris said:

2. bir iran çıkartması yapalım mı arkadaşlar ne dersiniz ben önceden gitmiştim. Çetin abiye inv atıyorum şu an. Oda gittiydi sanırım.

önce pasaportumu bitirip yenisini çıkartmam lazım gözüm,geçen ay israildeydim,iran vizesi ile israile girince 3.5 saat öttürdüler beni. israil vizesi ile irana girmeye kalkarsam sanırım birkaç sene çıkamayabilirim iran'dan.

Abi ikinci pasaport alabiliyorsun emniyetten . Birini emanete bırakıp , öbürüyle devam ediyorsun. İran , İsrail aynı pasaportla girilir mi :D
Sosyal ağlarda paylaş

kithnos_1 said:

KuddusiMavra said:

Soris said:

2. bir iran çıkartması yapalım mı arkadaşlar ne dersiniz ben önceden gitmiştim. Çetin abiye inv atıyorum şu an. Oda gittiydi sanırım.

önce pasaportumu bitirip yenisini çıkartmam lazım gözüm,geçen ay israildeydim,iran vizesi ile israile girince 3.5 saat öttürdüler beni. israil vizesi ile irana girmeye kalkarsam sanırım birkaç sene çıkamayabilirim iran'dan.

Abi ikinci pasaport alabiliyorsun emniyetten . Birini emanete bırakıp , öbürüyle devam ediyorsun. İran , İsrail aynı pasaportla girilir mi :D

Yav girilmez işte, ben de onu diyorum zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Ne yazık ki bunlar bastırılmış duygular. Dünya gittikçe globalleşiyor ve istesen de istemesen de etkileşim hızla yayılıyor, artıyor. İranlı gençlerin yurtdışına imrenip bu yaşam odaları, tepkiye dönüşebilir ki gittikçe şiddetlenecek bence.

1979daki gibi bir devrim daha görsek şaşırmayız heralde, yaptıkları hatayı geç de olsa düzeltebilirler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...