Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wow'u beklerken napıyorsunuz?

Mosquito

Öne çıkan mesajlar

wow'un final beta kısmı için az bir zaman kaldı, gerçi çoğu kişi giremeyeceği için farketmicek.retail içinse 2aya yakın zaman var.Bu süre içinde neyle vakit geçirmeyi planlıyorsunuz?

Sınavlarım geçen hafta bitti ve şu aralar acayip derecede sıkılmaya başladım hele wow'da betaya girememek çok koydu.
hergün forumlara bakıyorum belki kesin tarih veya başka bir şey çıkar diye ama değişiklik yok.

edit:daoc 14gün trial indirmeye başladım en azından ortamını görmek için, boş boş ekrana bakmak stress yaratıyor insanda.

sizin durum nasıl?

[Bu mesaj Mosquito tarafından 05 Aralık 2004 19:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

single oyunlarda gelişme kaydettiğiniz oyunlar zevkli olabiliyor.

bunlar rpg olabilir, nfsu olabilir modifikasyon falan zevkli, ya da ja gibi gelişince extra şeyler kazandığınız oyunlar.

rpg sevip de oynamamış olanlara: star wars: knights of the old republic öneririm (aka kotor). son zamanlarda oynadığım en zevkli oyundu. haftalar alıyor bu arada gece gündüz oynamadığınız taktirde, hiç de sıkmıyor bu süre içerisinde. atlayın.[signature][hline]"Oğluuuum, esprinin şakası olmaz!" Sezai Gündoğdu
Sosyal ağlarda paylaş

Ben hala FT oynuyom yada Rome:TW çünkü zaman geçmek bilmiyor ve hemen hiç bi oyun artık sarmıyor OB den oynadığımdan beri :(
Neyseki Guild Wars a bu ayki event için key kazandım cumadan beri deli gibi oynuyorum ve bikaç saat içinde bitecek (3 gün sürüyor bu sadece) ama wow dan sonra beni saran tek oyun oldu ve en azından zaman uçup gitti :D
Sosyal ağlarda paylaş

wow a başlamadan önce gerçek hayattan alabildiğimi alayım sonra pc başında ömrüm çürüyecek =)

Soru:
ön sipariş verdiğimiz zaman para direk çöt diye çekiliyor mu ?? Yoksa kargoya verildikten sonra mı çekilecek?? Ön sipariş veren biri açıklarsa sevinirim =)
(www.ukgames.com dan almayı düşünüyorum)[signature][hline]-Micheal Jordan mı ???
-Hayır cormadım

-Uğurcum oynat !!!
-Düz bir yoldasınız 2 goblin el sallıyor...

Genciz Güçlüyüz Atatürkçüyüz ...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
UnKnownTR, 05 Aralık 2004 21:50 tarihinde demiş ki:
oyun cikana kadar eu closed beta serverinda takiliyorum iste.. :-P
*!kacar*

[Bu mesaj UnKnownTR tarafından 05 Aralık 2004 21:51 tarihinde değiştirilmiştir]

olm sus icimiz gidiyo zaten adamın deigine bakıkınn uuufff uuufff[signature][hline]CoCoCola ic
Hayatı Yasa
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...