Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Garip Bir Lag Sorunu

Jeeztro

Öne çıkan mesajlar

Uydunet 10mbit kullanıyorum ve kablolu. Wireless kapalı hep bu arada.

Sorunum şöyle;

LoL' den örnek vericem. Baseden çıkıyorum iki adım atıyorum donuyor oyun yani donma da değil lag bildiğin ya. Herşey 1 saniye gecikmeli. Bazen 5-6 oluyor. Fakat olay şu. Iphone 3g dene kabloyla verdim interneti. Hız testi 7mbps ping 17 upload 2mbps
Garip olay şu, bu bağlantıdayken de aynı sıkıntıları yaşadım.
sorun bilgisayarda mı diyeceğim ama, şöyle bir şey var. Her zaman olmuyor. Günün belirli saatleri gibi bir şey.
Sosyal ağlarda paylaş

yok anlatamadım kendimi sanırım. yurtdışı "genel" olarak patlaksa herkesin öyle olması gerekiyor di mi ? skypedan arkadaşla oynuyorum onda hiç bir sıkıntı yok. evlerimizin arası 1-2km civarı. o ttnet ben uydunet.

garip olan kısımdan kastım, 3gde de aynı lag sorununu yaşamam.
Sosyal ağlarda paylaş

Jeeztro said:

yok anlatamadım kendimi sanırım. yurtdışı "genel" olarak patlaksa herkesin öyle olması gerekiyor di mi ? skypedan arkadaşla oynuyorum onda hiç bir sıkıntı yok. evlerimizin arası 1-2km civarı. o ttnet ben uydunet.

garip olan kısımdan kastım, 3gde de aynı lag sorununu yaşamam.

aynı sorun bende de var 2 haftadır aynı bölgede aynı baglantıya sahip arkadaşlarım arasında benim 20 ping fazlam oluyor minimum :S

işin garibi öncede pingtest.net sonuçlarım fln anormalken şu an bağlantı kalitem A gözüküyor ama oyunlarda sıçıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...