Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İslam fuck yeah

lazerbulbul

Öne çıkan mesajlar

bakın ben baya azılı ateistim ben bile biliyorum kadınların kapanmasıyla alakalı birşey söylemediğini kuranın.

ziynetini kapat demek gözlerin görünsün birtek demek değil. customları dinin buyurduğu olarak yimeyin.

nolursa olsun ben inanamayacağım hiçbir zaman tanrı varlığına falan ama inanan doğru inansın bari ya
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

bakın ben baya azılı ateistim ben bile biliyorum kadınların kapanmasıyla alakalı birşey söylemediğini kuranın.

ziynetini kapat demek gözlerin görünsün birtek demek değil. customları dinin buyurduğu olarak yimeyin.

nolursa olsun ben inanamayacağım hiçbir zaman tanrı varlığına falan ama inanan doğru inansın bari ya

Sosyal ağlarda paylaş

adama bu düşünceleri veren şey nedir? kuran'da yazıyor ayrıca kardeşim. mahrem yerlerinizi kapayınız diye. adam da dine bağlı olarak " hurrr durrr eğer karım ve kızım namusumu kirletirse cehenneme gideriz durdurmam lazım hurrr durrr" diyor. bir de adam tarikat üyesiymiş. düşün ne kadar sapık düşüncelere sahip olduğunu ama bunların en başlangıcıda din. tarikat'ta din unsuru. şimdi dersin "TOROKOT MOSLOMONLOK DOGOL KO" olması da gerekmiyor zaten. din olsun yeter.
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

Chemical said:

Bence bir insan rüyasında kızı karısı soyunuyor diye gördüğünde onları öldürme ihtiyacı duyuyorsa sırf çıblak görünmeleri nedeni ile, din.

teksasda karısı başka erkeklere bakıyor diye öldüren demi din?

Hayır değil?
Niye ikisi de cinayet diye, aynı sebepten dolayı olması gereksin ki?
Sosyal ağlarda paylaş

e tamam dinle ne alakası var amk o zaman? din mi bu şimdi? dini mi emretmiş öldür diye? hocası mı vermiş infazı. tarikat mı zorlamış? tarikat zorlasa yine islamiyetle alakası yok ama neyse yani.

adam hastalıklı işte. din yüzünden öldürmemiş hastalıklı olduğu için öldürmüş. dinsiz olsaydı başka bir sebepten öldürürdü gibi gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

e tamam dinle ne alakası var amk o zaman? din mi bu şimdi? dini mi emretmiş öldür diye? hocası mı vermiş infazı. tarikat mı zorlamış? tarikat zorlasa yine islamiyetle alakası yok ama neyse yani.

adam hastalıklı işte. din yüzünden öldürmemiş hastalıklı olduğu için öldürmüş. dinsiz olsaydı başka bir sebepten öldürürdü gibi gibi.

tok don oslomdor
Sosyal ağlarda paylaş

çok acayip kafalar var gerçekten. genel duruş dine karşı olabilir forumun ki öyle. ama şu o kadar gerizekalıca islama bok atma şekli ki yani.

bunla argüman yürümez. islam fuck yeah diye açarsan salakça kaçar işte. adam gibi argüman yürüt sonra dine saldır. mantıkla saldır aptalca değil yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Adamın gericilik, yobazlık ve muhafazakarlığın dibine vurmuş olmasının yarattığı zemin ve de akli dengesinin yerinde olmaması daha olası. İkisi birbirini tamamlıyor zaten.

Bir de haberde paranoyakça evimi yatakodamı gözetliyorlar diye açıklama yaptığı yazıyor. Eh bu da gösteriyor biraz..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...