Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Arabayla evlilik teklifi

serjuhan

Öne çıkan mesajlar

Black-ice said:

Sequo said:

Olm kafanızmı iyi niye utanıyosunuz lan gayette güle güle izledim ya ahudshasudhusahduashdsa

utanmıyorum da böyle rahatsız ediyor. içim kıyılıyor.

Adam resmen mal. Hani düzgün bi adam olsa bende şekilden şekle girerdimde biri gaza getirmiş bu hıyarı belli.
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

Olm kafanızmı iyi niye utanıyosunuz lan gayette güle güle izledim ya ahudshasudhusahduashdsa

Adamin utancini icimde hissediyorum abi, nedeni nedir bilmiyorum.

Acaba bilincaltimda zamaninda yaptigim malliklarin da disaridan boyle gorundugunu dusundugum icin mi?

Yoksa cocuklen verdure'mi secip oyle gelemedigim icin mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

Sequo said:

Adamin utancini icimde hissediyorum abi, nedeni nedir bilmiyorum.

Acaba bilincaltimda zamaninda yaptigim malliklarin da disaridan boyle gorundugunu dusundugum icin mi?

Yoksa cocuklen verdure'mi secip oyle gelemedigim icin mi?

Olm 1 utanırsın, 2 utanırsın ama 3 de kaşarlaşırsın:) Kızlar içinde öyle 1 red, 2 red, 3 red, elbet kabul edecek öyle düşün:D
Sosyal ağlarda paylaş

ellaam said:

Ne trollemesi ? 2.resme bak bunlar lüx değil orta segment esnaf arabasından hallice

http://fotogaleri.hurriyet.com.tr/galeridetay/71174/2/3/kadikoyde-zincirleme-kaza

Hocam sana iki kere söyledim bunlar çarpılan araçlar, çarpan kaçmış yazıyor diye, sen hala orada RCZ var orada C180 var deyip duruyorsun. Therefore, troll.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...