Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pepsi ne kampanya yapsa almayı düşünebilirsiniz

synthesizer

Öne çıkan mesajlar

steam olayı iyiymiş gerçi.

ama coca cola daha geniş oynuyor size göre. adamlar sistemi oturtmus. Yazın serinletir diye reklam koyuyorlar, kışın kutup ayısıyla koyuyorlar. Ramazan da bilincaltımıza coke u dayıyorlar yine. Bir de isim yazdılar üstüne, millet onun derdine düştü.

coca cola harbiden türk aile yapısına girdi yani. bu tür kampanyalar biraz kücük caplı kalmıyor mu?

benim pepsi reklamı olarak hatırladığım tek şey ünlü futbolcularla vardı bir tane o kadar, o da kaç sene önce. ha bir de seda sayan fiyaskosu varmıs

marka imajınızı türkiye de kitlesel olarak güçlendirme gibi bir hedefiniz var mı?

tat farkı yüzünden mi coke gerçekten bu kadar cok tercih ediliyor, yoksa insanların kafasında coke daha yakın oldugu için mi? Ben 2. ye oynardım valla.

Hamdolsun diye reklam yapın, yüzde 52 sizi tercih eder. sdfsd
Sosyal ağlarda paylaş

@daemir

bir gunde imaj kampanyası ile dönmüyor tüketici algısı. cokeun nerelere nasıl geldigini biliyoruz ve terse cevirmek icin de adım adım gidiyoruz. 5 senedir aralıksız (yavas yavas da olsa) pazar payı kazanıyoruz (seda sayanla başladı)

milyonlarca lira pazarlama butceleri 2 kişinin keyfine göre harcanmıyor merak etmeyin yıgınla araştırma yapılıyo :D

ek olarak: bunlar tabiki ufak kampanyalar ama yogun tuketicilerin convert edilmesi icin de degerli kampanyalar.

buyuk kampanya icin web sitesini iki dk geziverin artık hepsini sıralatmayın :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...