Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vucutcular buraya

Sequo

Öne çıkan mesajlar

TeddyLop said:

yorum yapmak için girdim. çiğ yumurta içtiğini görünce rocky özentisi olduğunu görüp vazgeçtim kolay gelsin

yorum yapmak yerine beyin alıp öyle geleydin. Haşlanmış yumurtadan nefret edenler çiğ olarak alır genelde.

Sen demekki birşeyi millete özenerek yaptığın için karşındakinide öyle görmen normaldir.

Senide anlıyorum ve kızmıyorum:D
Sosyal ağlarda paylaş

Ha bide şunu söyleyim bu diyeti bi tarafımızdan uydurup yapmıyorum.

Daha önce 8 ay boyunca uğraşının 4 ayı bu diyeti yapmış son 4 ayda sütü falan kesip yine devam etmiş yakın bir arkadaşımın diyetidir.

Adamdaki 8 aylık değişimide göstereyim.

8 Ay önce:

2 Ay önce

10 gün önce

Sosyal ağlarda paylaş

Steroidler güzeldir tabiki yapar o değişimi çok kolay.

Hoş rage açmışsın ama yağ tulumu vücudundan bir bok bilmediğin ortada bilmişlik taslaman çok üzücü. Bana v.geliştirme ve beslenmeyi öğretebilicek son insan olabilirsin.

Çiğ yumurta tüketmeye devam et boşu boşuna salmonella olma riskini her gün yenilemiş olursun hiçbir beslenme değeri olmadan.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

6 ayda o resim anca ilaç takviyesiyle olur gibi geliyor abi. ya da hollywood artisti olucaksın da işin bu olacak tüm gün salonda kalacaksın fln. 8 10 saat antreman fln anca gibi geliyor.

o ne ya

8-10 saat antreman yaparsan 30 kilo falan kalırsın vücudunda kas kalmaz.
kısaca steroid
Sosyal ağlarda paylaş

TeddyLop said:

Steroidler güzeldir tabiki yapar o değişimi çok kolay.

Hoş rage açmışsın ama yağ tulumu vücudundan bir bok bilmediğin ortada bilmişlik taslaman çok üzücü. Bana v.geliştirme ve beslenmeyi öğretebilicek son insan olabilirsin.

Çiğ yumurta tüketmeye devam et boşu boşuna salmonella olma riskini her gün yenilemiş olursun hiçbir beslenme değeri olmadan.

Ben sana rage olmadım. Gelip abuk sabuk yorumuna şaşırdım. Hala saldırmaya calışıyorsun yağ tulumu vucudt falan ahaha.

Doğru profesyonel konuya girmeden kişisel konumda takılıyorum o yüzden.

Ama sen vucut yaptınmı bilmiyorum ama yaptıysanda biraz da kendine güven yap insanlara saldırmadan da bilgini anlatabileceğini anlarsın.

Haşlanmış yumurta sevmediğim için çiğ yumurta yemem söylendi. Belki yanlış bir bilgi olabilir.

Buraya gelip rocky özentisisin sen rerörö diye eyorlaman yerine nedenini güzelce anlatabilirdin.

Herkes doğruyu bilmek zorunda değil. Ama bu mantaliteyle seninde işin zor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...