Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vucutcular buraya

Sequo

Öne çıkan mesajlar

Esh said:

Boyle kasintilar tum vucutta random mi meydana geliyo?

yok belli bir bölgede. ufak bir yağ bezesi olan yer var. orada oluyor. daha önce doktora gittim bulamadılar sebebini. ve random değil. dikkat ettim, tek beyaz peynir sıkıntı değil, tek çay sıkıntı değil ama b.peynr ve çayı 1 hafta yersem hop başlıyor.

garip işte
Sosyal ağlarda paylaş

abi biyo-moleküller havada uçuşmuş da merak edip carnitine nedir, neye yarar diye bakayım dedim:

https://en.wikipedia.org/wiki/Carnitine

said:
The highest concentrations of carnitine are found in red meat and dairy products. Carnitine can be found at significantly lower levels in many other foods including nuts and seeds (e.g. pumpkin, sunflower, sesame), legumes or pulses (beans, peas, lentils, peanuts), vegetables (artichokes, asparagus, beet greens, broccoli, brussels sprouts, collard greens, garlic, mustard greens, okra, parsley, kale), fruits (apricots, bananas), cereals (buckwheat, corn, millet, oatmeal, rice bran, rye, whole wheat, wheat bran, wheat germ) and other foods (bee pollen, brewer's yeast, carob).

said:

In general, 20 to 200 mg are ingested per day by those on an omnivorous diet, whereas those on a strict vegetarian or vegan diet may ingest as little as 1 mg/day.[14] No advantage appears to exist in giving an oral dose greater than 2 g at one time, since absorption studies indicate saturation at this dose.

Ne idüğü belirsiz tozlarla falan beslenmenin mânâsı yok. Uzun süre isikrarlı şekilde diyete dikkat edilerek spor yapılırsa zaten istenen sonuç elde edilir bence. (kendimden biliyorum; çok daha yavaş oluyor ama kesinlikle daha sağlıklı.)
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

aboooo patinin en fail baslıgı herhalde su.

önce spor konusu gidip kişisele açılmış,

sonra yetmez gibi yüzmek sıkıcı denmiş, sorunlumusunuz arkadasım, dünyanın en zevkli şeyi olabilir yüzmek.

Su aptal yaz okulu için istanbulda olmasam her gün yüzüyordum ne güzel çanakkalede :(

yüzmek sıkıcı diyeniniz de tatava, ne bir deniz görmüşlüğü ve güneşlenmişliği vardır tamam mı

Sayende Patinin en fail'ı oldu bu haklısın...

Deniz görmemiş dedin ya bana ne diyim kardeş sana ben.

7 yıl uzak yolda çalıştım, kaptanım, denizcilik fakültesi öğretim üyesiyim, lisanslı yüzücü/yarışçı geçmişim var, yelken yarışçısı/eğitmeniyim, dalgıcım,Bu kitabı ben yazdım şu anda su sporları pazarlaması üzerine çok sayıda bilimsel makale yazdım, TV'de sık sık deniz/su sporları etkinlikleri ile ilgili olarak yorum yapan kişi olarak da görürsünüz beni.

Ama tatavayım ve deniz görmüşlüğüm yok...
Sosyal ağlarda paylaş

sostizm said:

applev0dka said:

sonra yetmez gibi yüzmek sıkıcı denmiş, sorunlumusunuz arkadasım, dünyanın en zevkli şeyi olabilir yüzmek.

Su aptal yaz okulu için istanbulda olmasam her gün yüzüyordum ne güzel çanakkalede :(

yüzmek sıkıcı diyeniniz de tatava, ne bir deniz görmüşlüğü ve güneşlenmişliği vardır tamam mı

7 yıl uzak yolda çalıştım, kaptanım, denizcilik fakültesi öğretim üyesiyim, lisanslı yüzücü/yarışçı geçmişim var, yelken yarışçısı/eğitmeniyim, dalgıcım,Bu kitabı ben yazdım şu anda su sporları pazarlaması üzerine çok sayıda bilimsel makale yazdım, TV'de sık sık deniz/su sporları etkinlikleri ile ilgili olarak yorum yapan kişi olarak da görürsünüz beni.

Http://imgur.com/OE30ffu.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

sostizm said:

applev0dka said:

kaliteli dayak. gerçekten kaliteli dayak helal
Sosyal ağlarda paylaş

welcome to paticik...

paspatur said:

para karşılığı sevişmek diye birşey yok
seviştim diyeniniz de tatava.

marksman said:

balı biliyorum diyeniniz de tatava...

maskesiz oğul almamışınızdır. iki zambır öldürmemişinizdir. su içmeye gelip de suya düşen arıyı elinizle kurtarıp o arının elinizin üzerinde kurulandıktan sonra uçmasını izlememişsinizdir. bal sağdıktan sonra o sıcakta bal kokusundan mideniz bulanmamıştır. aynı anda 3 arının üzerine basıp da iki metre hoplamamışınızdır. bal çeşidinden bi bok anlamayıp da kışın -ay bu donuyo sahte ellaaamm ehiri ihiri demişinizdir ancak !! ayar etmeyin lan adamı

di said:

* insert "linux biliyoruz diyeniniz de tatava" text here *

antiban said:

en çok ben kirlendim diyeniniz de tatava, üç tane rusu ardı ardına dizmemiştir mesela.

fizban said:

..lounge'a gitmemişsinizdir, gittim diyeniniz de tatava..

goldbären said:

abi hepiniz no-lifersınız. moderatörüm diyeniniz de tatava.

.
.
.
.
.
gibi yüzlercesi
Sosyal ağlarda paylaş

sostizm said:

applev0dka said:

sağlı sollu tokatlar vs vs
Bu kitabı ben yazdım

valla hocam en çok şuna bayıldım, Bu kitabı been yazdım! sdf
http://www.medyaradar.com/f1/e1c_c2ab9.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...