Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sequo - Questline vol3.5

Noyzura

Öne çıkan mesajlar

Vingthor said:

SeaGle said:

Fakat ben senin dallamalıklarınla övündüğünü görmedim? Ya da ben dallamalıklarımla övünmedim. Problem burda.

ben övünüyorum ya. kavga falan ediyorum sonra gururla şöyle dövdüm böyle bayılttım diye anlatıyorum yalan olmasın.

Ben bu adamı çok seviyorum bütün barzoluguyla.

Böyle kibar bi 18. yüzyıl centilmeniyle caveman kromozomlarını birbirine vurursan Vingthor çıkıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

abi ben dışarıda da anlatmıyorum ki herşeyi, burada ne anlatısam onu anlatıyorum yine ahahsdf

ama buradaki duruşumla dışarıdaki duruşum aynı

abi forumda konuştuğumuz şeyler hayatlarımız değil. duruş aynı tabiki. farklı persona yaratmaktan bahsetmiyorum ninja gibin.
yalanda yok. ama ben şelaleysem forum çay bardağı. çok azını paylaşıyorum yani. tanıdığım birçok insanda çay bardağı kadar bile paylaşmıyor hatta onu diyoorooom
Sosyal ağlarda paylaş

Catze said:

Sequo said:

SeaGle said:

ferrari ruhsatı farklı mı oluyo bizim ruhsatlardan? Mavili iç işleri bakanlığı kağıdından diil mi?

evet farkli oluyor az sayida oto oldugu icin otv si odenmemis ferrolarda app plaka bastirio ruhsat olarak kullaniyorlar.

Sadece ferrari icin degil luks segmentte ruhsat bilgisi paylasmak sakincali.

ha inanmayan varsa bir tur yan koltugumda takilabilir no boyle ruhsat olaylarina gerek yok

At yalanı .... inananı, renault megane'da ne ruhsat var ise ferrarilerde de aynı ruhsat var.

App plaka demiş bir de ya, ne alaka lan app plaka ile ruhsat assdasdasdas çift mühürlü app plakaları bile 80 - 100 liralara satıyorlar sadfasdas
Sosyal ağlarda paylaş

Akito said:

wastyrx said:

Akito said:

Kendi hayat görüşünün aynısına sahip değil diye bir insana omurgasız demek seviyeni belli eder dasaaa. Ülkenin elit kesimi havasinda takılıp da iki cümleyi özgürlük kisitlamadan kuramamak bir şeylerin eksikliğini gösteriyor.

Şimdi şöyle bir şey var kapitalist sistemin kölesisiniz diyipte para için quest peşinden koşmak?

İnsanlar para kazanmak için değil de bir yerlere gelmek için önemli olmak için kasıyorlar o okulları genelde. Para için ıkınanların zaten okula ihtiyacı yok.

Adam eğleniyor bunu yaparken. Çelişki olusturuyorsa da bu ölçüde konuşulur adama omurgasız, haysiyetsiz falan demek yapılabilecek en aşağılık şeydir.

Ben omurgasız demedim zaten ama hor gördüğü bizler gibi para için seve seve bir şeyler yapıyor. Nazik yazdım seve seveyi sen anlamışsındır ;) Ben mesela çalışmak zorunda olduğum için çalışmıyorum. Ailemin mirasına baksam sequo gibi yaşamasamda ortalama bi hayatı yaşarım hiçbir şey yapmadan gelipte çalışanlara laf ediyor insanlar sen niye çalışmıyorsun dediğinde siz bu şekilde giyinirsiniz biz bu şekilde giyiniriz herkesin hayatına kimseler karışamaz moduna giriyor ama?
Sosyal ağlarda paylaş

Aceace said:

Noyan sana şurda 2 kişi bir şeyler dedi diye forumun yarısına taunt atıyosun ama..

Zekiydim. Zerrrrre çalışmadım. Galatasaray Lisesi'ni kazandım. Samsun Fen Lisesine gitmek üzerine yaptım tercihimi.

Sonra 3 gram çalışmadan Deü Makine Mühendisliği kazandım.
Son derece rahat bir işim var. Perşembe günü kıçımı yaymış bir şekilde takılıyorum. Bana getirisi yetiyor. Masabaşı falan da değil. Geziyorum.

asıl eziklik bu yahu.
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

ab i tamam da noyruatrla senin aranda daüğlar akdar fark var

dasaa nın önceki sayfalarda deiklerine çokca katılıyorum ama sadece "ilgi arsızı" olsa neyse de adamın kendi cümleleri tutarsız ben irahatsız eden kısm bu.. tutarsız olduğu gşbş bu tuarsızlığıyla diğer inanları eleşritiyor

hani insan bell iderecede dallama olaiblir, bende de var lavukluk ama en nihayetinde ben lavukluğumda tutarlı bir lavukluluk sergiliyorum, iğneyi lkendime batırmadan çuvldızla girşimiyorum insanlara

dasaa yı bile ayarını kaçırttıysanız ortada ciddi bit sorun vardır

Topla kendini artık.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...