Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Civilization V #2

Kaede

Öne çıkan mesajlar

Multiplayer early game random faith per turn mekanizması hakkında bilgisi olan var mı?

small map multide, morocco geldi bana oyun başı kaçıncı turn göremedim(logda yazmıyo çünkü) +3 faith per turn geldi ilk pantheonu ben yaptım. Tabi turn24 te great library yaptım bende.
Çok fazla avantaj sağladı bu erken gelen faith.
Sosyal ağlarda paylaş

turn 24 ü Emperor ve quickte yaptım. ilk önce monument yaptım ve ancient ruin den +pop geldi. ethopia olduğum için monument +2 faith verdi(ancient ruin de nadirde olsa faith veriyo pantheon için). monument bitince 3pop dum. Writing bitene kadar biraz vaktin oluyor worker yapmak için ama genelde 1 turn filan geçikme oluyor. workersız great library başladım 4 pop la ve istediğim yerlere stuckladım işçileri(barbarlar istila etti en iyi yerimi, mecburen hill satın aldım.)

Great library yaparken(şehirden +9-10production(god-king), +%15 buff tradition)
ilk işçiyi city-state ten çaldım ama o bi işe yaramıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
en son civ 2'de bıraktığım civilization macerama geçen cuma oyunu steam'den indirerek geri döndüm, 3 gün yemeden içmeden oynadım, oooh canıma değdi.

ben aradaki versiyonları kaçırdığım için sizin kadar leet olamıyorum tabi ama overall'da beğendim diyebilirim, ama beğenmem hem civ serisini hem de aslen oyun oynamayı özlediimden olabilir :P

velhasıl kıçım, belim, boynum, gözlerim ağrıyana kadar çeşitli city state'leri sömürmüş ve masum kültür şehrime saldıran o ibne aztekleri yok etmiş olmaktan memnunum. savaşçı bir imparatorluk olarak science victory kazanmam da aztek imparatoruna kapak olsun :P

ah hah hayt!
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...