Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Civilization V #2

Kaede

Öne çıkan mesajlar

host olayının tek faydasını party ile mw2 ve 3 atarken görmüştüm. 20mbit fiber olunca oyunlarda %80 ben host oluyordum dolayısıyla party memberlar ve oyunda başka Türk varsa otomatik düşük ping oynuyordu.

burada da var mıdır uyumlu güçlü host un bir etkisi. denemek lazım. tek tek herkes kurar oyunu 3 5 turn oynanır hıza bakılır fln?
Sosyal ağlarda paylaş

fransayla immortalda 319. turnde kültürel viktori aldım

fekat çok şey ters gitti. bi yerde amerika ve hollanda aynı anda globe theater, leaning tower ve uffiziye hallendi. tiyatroyu kaçırdım

son kalan slotlara bi türlü arkeolojiden istediğim artifactleri denk getiremedim

1 oyla world fair geçti ve son kalan 2 kişiden biri 100% culture aldı

din bulamadım ama çok fena din savaşı döndü. world religion seçilemedi bi türlü

din bulamadığım için faith komple salladım. eğer arada piety alsaydım sonlara doğru kesin ekstra 1-2 great musician alıp konser verdirebilirdim. burda fena fail oldum

bi deityde deneyesim var
Sosyal ağlarda paylaş

oha 319 nası oldu o zaman?

ben de isveçle deniyorum immortalda da, çok saçma bi yerde kapattım oyunu. pisa/theater/sistine chapel yapıcam arka arkaya, 1 tanesi kesin kaçıyor. roma pisa/theater, hollanda şapel kasıyor.

gerizekalı augustus savaş açıp durmasa rahat rahat alıcaktım, adam bi savaş açıyo gold -20 olup science düşüyor heh
Sosyal ağlarda paylaş

bana aynısını ispanya yaptı son amerika ve hollanda kalmışken benden etkilenmeyen. çok kritik bi yerde savaş açtı ve bütün trade routelarımı plunderladı. tam onu savuşturdup barışa zorladım bu sefer hollandaya influence negatife düştü. bayağı geriye attı beni

fransanın bonusu çok şahane. gözüktüğünden çok daha etkili. neredeyse sürekli up karnaval gibi

map suluydu baya. small continents olabilir. randomdı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...