Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ankara Bulusması

Venator

Öne çıkan mesajlar

Eheh tamam bi hata yapmısım o kadar da buyutmeyin duzelltim =)

Sen de gel buraya madem cok biliyosun ankarayı bize sehri gezdirirsin. Ben de sana kadıkoyu gezdirim istanbula donunce :P[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bi yer bilsem ayarlayamaya calısacam ama biliyosanız soyleyin iyi bi yer daha geleli bi iki ay oldu anca =)[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:

ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.
Sosyal ağlarda paylaş

Birincisiii borsa kapalalı yıllar oluo... ( abarttım :P ). Kızılayda mcdonalds a gidersiniz.Soracığııııma bahçelide yer gök cafe gider tabu felan oynarsınız eylenirsiniz bayaa ama ben gelmem heralde...Hatta %99 gelmem.Buluşan herkese ii eylenceler...[signature][hline]En ateşli ve içli ağlamalar, en sönük ve anlamsız gülüşlerde gizlidir.
Bir pati kardesimizin sözüdür...
Öhöm Öhöm ben :)
Sosyal ağlarda paylaş

Bahçelidekinden bahsediodum ben harbiden hergün kavgalar çıkıodu bide duyduğum kdrıyla kanunsuz bi takım işler fln yapılıomus öle olunca kapattılar.Yerine mado açtılar :) . Tunalıdakini bilmiorum kapanıp kapanmadığını...Nese işte ankarada gezilecek çok yer var hem napacaksınız cafeyi,barı gidin biraz müze gezin kültürünüz artsın :P[signature][hline]En ateşli ve içli ağlamalar, en sönük ve anlamsız gülüşlerde gizlidir.
Sosyal ağlarda paylaş

Satıcılıktan diil ya benim biras yaşım size göre küçük sıkılırım aranızda...Ayrıca ben duman konserine gidicem napiim :) Şimdi misal beni borsaya almazlar falan fln hemde annemler izin vermes :)[signature][hline]En ateşli ve içli ağlamalar, en sönük ve anlamsız gülüşlerde gizlidir.
Sosyal ağlarda paylaş

borsa çok şart bir yer değil ki
yani ne demiş mevlana "kim olursan ol gel" (ya da buna benzer bişi)
yaşı ne dert ediyorsun ki :)

hoş ben ankarada değilim ama buluşma olursa bana bir-iki hafta önceden söylerseniz uçağı ayarlarım gelirim :)[signature][hline]mono - life in mono
Sosyal ağlarda paylaş

Tam bi haftan var bone =)[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
yarin falan bulusma varsa akariz ortamlara :-p
yarin tunali olursa hele hele kesin akariz.. tunali dayim yarin, kehkeh :-p[signature][hline]===> orc_lord <===
Buddy'nin resimlerine gider..di...
Buddy'nin resimlerine gider...
|playingarena|Pati Pet
*Kuş,tavşanlar ve balıklar için..*
orc_lord in melancholy (day 72)
Sosyal ağlarda paylaş

4-5 Aralık Cumartesi ya da Pazar en iyisi oyle olucak galiba hem bone da gelir =)

Yer konusunda ise herkes farklı bisiler soyluyo eheh en iyisi kızılayda toplanalım ondan sora kızılayda bi yerlere mi gideriz baska bi atraksiyonlar mı yaparız bilemicem =P[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 26 Kasım 2004 17:50 tarihinde demiş ki:
said:
Horrible, 26 Kasım 2004 17:12 tarihinde demiş ki:
ama ben gelmem heralde...Hatta %99 gelmem.Buluşan herkese ii eylenceler...

direk satıcı işte ankaradakiler...
ruhunuz kurumuş valla sizin.. :)
aşkolsun bone :)heren ve senle birlikte havuzdan güvercin kurtardığımız günleri uutuyomusun :-p[signature][hline]Her sabah yolunu gözlerim ,
Buğdayların arasındaki yeşil okyanusları görebilmek ,
Kır çiçeklerinin kokusunu duyabilmek ,
Beni sevdiğini hayal edebilmek için...
Grandmaster zgrw
Çankaya Üniversitesi Go-Kart Topluluğu Kurucusu

[Bu imza zgrw tarafından 12 Novamber 2004 23:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KHaRoN, 26 Kasım 2004 21:24 tarihinde demiş ki:
Bahceli Borsada uyusturucu vs vs isleri oldu, baya bi olaylar cikti, sonra da pek tutunamadilar zaten... Tunali aynen devam...
borsa kapanalı aylar oldu :) şimdi orda mado var :-)

p.s.:quoate için özür dilerim :)[signature][hline]Her sabah yolunu gözlerim ,
Grandmaster zgrw

Sosyal ağlarda paylaş

zamanında 8 kişi buluştuğumuzu hatırlatırım :) (haziandı sanırım :))[signature][hline]Her sabah yolunu gözlerim ,
Grandmaster zgrw

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...